صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » مشارکت 2 هزار و 853 اصفهانی در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه اصفهان خبر داد؛

مشارکت 2 هزار و 853 اصفهانی در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه اصفهان گفت: دو هزار و 853 نفر از استان اصفهان در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف ثبت نام کردند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید بخشی با اشاره به برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار داشت: ثبت نام مرحله شهرستانی این مسابقات از 21 اردیبهشت آغاز و در بخش آوایی تا 30 خرداد و در بخش معارفی تا 10 تیرماه مهلت ثبت نام اعلام شد.

وی با بیان اینکه در مجموع دو هزار و 853 نفر از استان اصفهان برای این مسابقات ثبت نام کردند، ادامه داد: از این تعداد دو هزار و 128 نفر در بخش آوایی ثبت نام کرده‌اند که 612 نفر آقا و یک هزار و 516 نفر خانم بوده‌ اند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه اصفهان با بیان اینکه در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ پنج، 10، 20 و کل، دعا خوانی و تواشیح  برای آقایان و بانوان در دستور کار است، افزود: در بخش برادران نیز رشته‌ اذان در نظر گرفته شده است.

وی گفت: چهار گروه تواشیح در این مسابقات ثبت نام کردند، که از این تعداد سه گروه آقا و یک گروه خانم هستند.

وی با بیان اینکه چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در استان اصفهان در 9 منطقه برگزار خواهد شد، اضافه کرد: بیشترین شرکت کنندگان این دوره از مسابقات در شهرستان‌های اصفهان، کاشان، نجف آباد و خمینی شهر بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 × چهار =