صاحب نیوز

13980907000283_Test_PhotoN

کشف 439 هزار لیتر انواع فرآورده‌های نفتی قاچاق در شهرضا

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 439 هزار لیتر انواع فرآورده‌های نفتی قاچاق به ارزش 83 میلیارد ریال در عملیات مأموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

کدخبر: 1096197
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ @ ۱۲:۵۰


به گزارش صاحب نیوز؛ سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود دریافتند که فردی با یک دستگاه خودروی کامیون تانکردار اقدام به انتقال  فرآورده‌های نفتی به کارگاه تولید روغن صنعتی در شهرستان شهرضا می‌کند.

وی افزود: مأموران پس از شناسایی محل و اطمینان از درستی موضوع، مأموران پلیس آگاهی شهرستان شهرضا در جریان قرار داده و این مأموران پس از اخذ دستور قضایی طی یک عملیات ضربتی با هدایت اطلاعاتی و عملیاتی پلیس امنیت اقتصادی استان در محل حضور یافته و این مکان را مورد بازرسی قرار دادند.

میرحیدری گفت: در بازرسی از محل ۴۳۹ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق کشف شده که  ارزش این محموله توسط کارشناسان بالغ بر ۸۳ میلیارد ریال ارزیابی شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در این رابطه یک دستگاه خودروی تانکردار توقیف و مالک کارگاه نیز دستگیر و به همراه پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

انتهای پیام/