صفحه اصلی » اقتصادی » صنعت لوازم خانگی ایران بر تحریم پیروز شده است

مدیر کل دفتر صنایع لوازم‌خانگی وزارت صمت:

صنعت لوازم خانگی ایران بر تحریم پیروز شده است

مدیرکل دفتر صنایع لوازم‌خانگی و اداری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز صنعت لوازم خانگی در ایران بر تحریم پیروز شده و خودکفایی در این زمینه محقق شده است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۹ - شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن شکر الهی در حاشیه بازدید از چند واحد صنعتی تولید لوازم خانگی در اصفهان اظهار کرد: صنعت لوازم خانگی ایران امروز به سطح چهارم از توسعه و تحقیق و طراحی پایه در او بی ام((OBM رسیده است.

وی ادامه داد: این نوید را به مردم عزیز کشورمان می دهیم که تا سه سال آینده به مدیریت راهبردی در این صنعت و سطوح تحقق یافته مدیریت استراتژیک در این صنعت خواهیم رسید.

مدیرکل دفتر صنایع لوازم‌خانگی و اداری وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برنامه دولت برای حمایت از تولید کنندگان اظهار داشت: دولت سیزدهم بعنوان دولت بازار ساز خواهد بود و کمک های لازم را به بخش خصوصی ارائه خواهد داد تا بتوانند به سمت تامین بیشتر نیازهای داخل و توسعه صادرات گام بردارند .

وی اضافه کرد: در مجموعه وزارت صمت با حمایت از تولید کنندگان می‌کوشیم تا بومی سازی دانش طراحی را در کشور شکل دهیم و این موضوع در فرآیند و تولید محصول و استفاده از فناوری های جدید خود را نشان خواهد داد.

شکرالهی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های کلان که با همکاری بخش خصوصی و مجموعه‌های دانش بنیان و دانشگاهی انجام شده امیدواریم بتوانیم زنجیره ارزش را بصورت کامل در کشور محقق کنیم و کیفیت و کمیت محصولات تولیدی را توسعه دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دوازده + سه =