صفحه اصلی » اجتماعی » ۴۳۹ هزار لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق در اصفهان کشف شد

۴۳۹ هزار لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق در اصفهان کشف شد

فرمانده انتظامی استان از کشف ۴۳۹ هزار لیتر انواع فرآورده‌های نفتی قاچاق به ارزش ۸۳ میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۱ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ سردارمحمدرضا میرحیدی در توضیح نحوه کشف فرآورده‌های نفتی قاچاق در استان توسط پلیس امنیت اقتصادی اظهار داشت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود دریافتند که فردی با یک دستگاه خودروی کامیون تانکردار اقدام به انتقال فرآورده‌های نفتی به کارگاه تولید روغن صنعتی در شهرستان شهرضا می‌کند.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی محل و اطمینان از درستی موضوع، مامورین پلیس آگاهی شهرستان شهرضا را در جریان قرار داده و این ماموران پس از اخذ دستور قضائی طی یک عملیات ضربتی با هدایت اطلاعاتی و عملیاتی پلیس امنیت اقتصادی استان در محل حضور یافته و این مکان را مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در بازرسی از محل 439 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق کشف شده که ارزش این محموله توسط کارشناسان بالغ بر 83 میلیارد ریال ارزیابی شده است.

میرحیدری گفت: در این رابطه یک دستگاه خودروی تانکردار توقیف و مالک کارگاه نیز دستگیر و به همراه پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 + دوازده =