صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » راه اندازی پایگاه كتاب شهروندی با بیش از 250 عنوان كتاب

برای نخستین بار در كتابخانه های شهر اصفهان صورت گرفت؛

راه اندازی پایگاه كتاب شهروندی با بیش از 250 عنوان كتاب

رئیس اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشي شهرداری اصفهان گفت: پایگاه کتاب شهروندی با بيش از 250 عنوان كتاب برای نخستین بار در کتابخانه‌های شهر اصفهان راه اندازی می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ مرضیه اربابان با اشاره به رویداد «کتاب شهر» اظهار داشت: پایگاه کتاب با موضوع فرهنگ شهروندی به مناسبت روز قلم و روز شهرداري ها، 14 تيرماه ساعت 18 در كتابخانه مركزي راه اندازي خواهد شد.

وی افزود: این پایگاه با همکاری اداره توسعه فرهنگ شهروندی و اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشي شهرداری اصفهان به منظور فراهم كردن فرصتی برای استفاده شهروندان از کتب حوزه فرهنگ شهروندی ايجاد مي شود.

وي بیان کرد: پایگاه ایجاد شده در کتابخانه‌های شهری، پایگاه شهروندی نام دارد که کتب حوزه شهروندی مرتبط با رده‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال را ارائه مي دهد.

اربابان تصريح كرد: در این طرح ۲۵۰ جلد کتاب شهروندی در ۳۰ کتابخانه شهر در اختیار عموم قرار می‌گیرد كه شهروندان می‌توانند با مراجعه به کتابخانه‌ها و جستجوی کتاب‌های موردنظر خود در این زمینه، گزینه‌های مورد علاقه و نياز خود را امانت بگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده − دو =