صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » چهارراه ابن سینا به طور موقت میدان می‌شود

با آغاز عملیات اجرایی احداث خط دوی مترو:

چهارراه ابن سینا به طور موقت میدان می‌شود

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: برای طرح ترافیکی و عملیات اجرایی قطار شهری در ایستگاه ابن سینا، این چهارراه به صورت یک میدان در می‌آید و در مرکز آن عملیات عمرانی انجام می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۵ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین حق‌شناس با تأکید بر توجه مدیریت شهری اصفهان به ترویج حمل‌ونقل همگانی پاک اظهار کرد: در حال حاضر خط یک متروی اصفهان در حال بهره‌برداری و خط دوی آن نیز در حال احداث است.

به گفته حق شناس مراحل احداث خط دوی قطار شهری از پایانه دارک تا ایستگاه خیابان مدرس نجفی در حال انجام است و محل تبادل آن با خط یک مترو در در مرکز شهر واقع در «میدان امام حسین (ع)» قرار دارد.

آنطور که معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان خبر داده، ایستگاه‌های چهارراه ابن‌سینا و میدان امام علی(ع) پس از تأمین اعتبار، انجام مناقصه و انتخاب پیمانکار در آستانه عملیات اجرایی قرار گرفته و برای طرح ترافیکی و عملیات اجرایی قطار شهری، چهارراه ابن‌سینا به صورت یک میدان در می‌آید که در مرکز آن عملیات عمرانی انجام می‌شود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: در مرکز میدان امام علی (ع) در قسمت زیرگذر عملیات عمرانی انجام می‌شود و اطراف این میدان برای عبور و مرور کامیون‌ها محصور خواهد شد.

وی افزود: عملیات عمرانی ایستگاه‌های ابن‌سینا و امام علی (ع) پس از خروج دستگاه حفاری زیرزمینی تی.بی.ام از مرکز چهارراه ابن‌سینا تا سه سال آینده به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × 4 =