صفحه اصلی » اجتماعی » ارتقاء فرهنگ ایمنی شهروندان با برگزاری کلاس های آموزشی آتش نشانی

ارتقاء فرهنگ ایمنی شهروندان با برگزاری کلاس های آموزشی آتش نشانی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خمینی شهر گفت: با تقویت تعاملات و برگزاری کلاس های آموزشی توسط این سازمان درصدد هستیم که فرهنگ ایمنی شهروندان ارتقا پیدا کند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۸ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی مرادیان اظهار داشت: یکی از علل بروز حوادث در شهر عدم آگاهی شهروندان برای جلوگیری از بروز حوادث است. در همین راستا درصدد هستیم با برگزاری کلاس های آموزشی رایگان به صورت کوتاه مدت و بلند مدت برای عموم شهروندان به این مهم دست یابیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خمینی شهر با بیان اینکه دوره های آموزشی مقدماتی اوایل هر ماه برای همه‌ی شهروندان برگزار می شود، افزود: کلاس های آموزشی مقدماتی اوایل هر ماه در ایستگاه های آتش نشانی از ساعت ۸ الی ۱۰ صبح برای علاقه مندان دایر خواهد بود.

وی ادامه داد: علاقه مندان برای حضور در این دوره ها می توانند با شماره تلفن ۳۳۶۴۸۱۱۸ تماس حاصل نمایند و یا به صورت حضوری به ستاد مرکزی سازمان آتش نشانی شهرداری خمینی شهر واحد آموزش واقع در بلوار شهید عموشاهی مراجعه کنند.
وی در ادامه تاکید کرد: کلاس های آموزشی برای همه‌ی رده های سنی به ویژه کودکان برگزار خواهد شد که این دوره‌ی آموزشی با اجرای نمایش های عروسکی و برنامه های شاد همراه خواهد بود.

مرادیان در پایان با بیان اینکه کارشناسان و مربیان آموزشی درنظر دارند برنامه آموزشی و آشنایی با تجهیزات ایمنی،ویژه‌ی ساکنان ساختمان های مرتفع را به مرحله اجرا درآورند خاطر نشان کرد: این آموزش ها در راستای پیشگیری از وقوع حوادث و رعایت نکات ایمنی به اهالی ساختمان های بلند مرتبه ارایه خواهد شد تا فرهنگ ایمنی به صورت عمومی برای همگان به اجرا درآید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × چهار =