صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » جزئیات تکمیلی از آتش‌سوزی در شهرک صنعتی علویجه/ حریق مهار شد+تصاویر

جزئیات تکمیلی از آتش‌سوزی در شهرک صنعتی علویجه/ حریق مهار شد+تصاویر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در یک واحد تولید گوگرددر شهرک صنعتی علویجه گفت: با کمک عوامل امدادی و آتش‌نشانی حریق در این واحد تولیدی به طور کامل اطفا شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در اصفهان با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در شهرک صنعتی علویجه اظهار داشت: صبح امروز حریق در یک واحد تولید گوگرد به نام شرکت تابان گوگرد واقع در شهرک صنعتی علویجه گزارش شد.

وی با بیان اینکه تیم‌های امدادی آتش‌نشانی و اورژانس از شهرهای مجاور و شهرک‌های صنعتی به محل اعزام شدند، افزود: در این حادثه سوله‌های این واحد آتش گرفته و عوامل آتش‌نشانی از شهرداری‌های نجف‌آباد، شاهین‌شهر، دهق، شهرک صنعتی علویجه و شهرک‌های صنعتی بزرگ به محل حادثه اعزام شدند.

شیشه‌فروش با بیان اینکه مهار آتش‌سوزی با اشاره به انجام عملیات اطفای حریق گفت: حریق به طور کامل در این واحد تولیدی توسط عوامل امدادی و آتش‌نشانی مهار شد و از خسارت به سایر قسمت‌ها جلوگیری شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به حضور عوامل امدادی و مدیریت بحران در محل حادثه بیان کرد: عدم رعایت اصول ایمنی علت این حریق بود و سوله اصلی و محصولات آن دچار خسارت شد.

وی ادامه داد: همواره به شهرک‌های صنعتی توصیه کرده‌ایم که باید سیستم‌های اطفای حریق پیش‌بینی کنند و با توجه به گرمای هوا گاهی آتش‌سوزی در انبار به وجود می‌آید و باید واحدهای تولیدی الزامات ایمنی در انبارها را رعایت کنند.

شیشه‌فروش با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی، اداره کار و صمت باید دستورالعمل ایمنی حریق را به همه واحدهای صنعتی و تولیدی ابلاغ کنند، تصریح کرد: در مراحل نگهداری و حمل و نقل مواد و کالاها الزام کارگران به استفاده از حفاظت فردی در حین کار تأکید شده است.

۸ واحد آتش‌نشانی برای مهار حریق واحد تولید گوگرد اعزام شدند

محمد دادخواه مسؤول آتش‌نشانی دهق  با اشاره به حریق در واحد تولید گوگرد گفت: ۸ واحد آتش‌نشانی از شهرها و شهرک‌های صنعتی مجاور به محل حادثه اعزام شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه دو نفر مصدوم و دچار گازگرفتگی شدند که توسط اورژانس به مراکز درمانی اعزام شدند، خاطرنشان کرد: در این حادثه ۳ سوله درگیر آتش شده است و انبارهای دیگر  تخلیه شد تا حریق کنترل شود.

دادخواه تصریح کرد: با کمک عوامل امدادی و آتش‌نشانی حریق در این واحد تولیدی اطفا شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده + 7 =