صاحب نیوز

اصفهان-+مسافران+نوروزی

آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر اصفهان برای تعطیلات عید قربان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان از آمادگی کامل ستاد اجرایی خدمات سفر استان برای ایام تعطیلات عید سعید قربان خبر داد.

کدخبر: 1096603
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ @ ۱۰:۵۴


به گزارش صاحب نیوز؛ علیرضا ایزدی با اشاره به آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر اصفهان برای تعطیلات عید قربان؛ گفت: ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان در پنجمین مرحله از تعطیلات عمومی در سال 1401 خورشیدی از نوروز تاکنون، با توجه به کاهش چشمگیر شیوع بیماری کرونا، خود را برای پذیرایی از گردشگران در ایام تعطیلات عید سعید قربان آماده کرده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان ادامه داد: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده توسط دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر، مکاتبات و رایزنی‌های لازم با کمیته‌های ده‌گانه ستاد برای اهتمام در تهیه ارزاق و اقلام موردنیاز عمومی، تسریع در اسکان استاندارد گردشگران، فراهم کردن شرایط امداد جاده‌ای در شرایط اضطرار توسط کمیته مربوطه، تشدید نظارت بر واحدهای صنفی به‌ویژه در خصوص تعیین نرخ مناسب و رعایت اصول بهداشتی انجام‌شده است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان خدمات‌رسانی خود را ویژه این ایام از ظهر روز چهارشنبه 15 تیرماه تا دوشنبه 20 تیرماه به گردشگران در پهنه استان اصفهان ارائه می‌کند.

انتهای پیام/