صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » مجهز شدن ۸۴ درصد نانوایی های اصفهان به دستگاه کارتخوان هوشمند

مجهز شدن ۸۴ درصد نانوایی های اصفهان به دستگاه کارتخوان هوشمند

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان از مجهز شدن ۸۴ درصد نانوایی های استان اصفهان به دستگاه های کارتخوان هوشمند فروش نان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۸ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن ضیایی گفت: چهار هزار و ۴۰۰ واحد نانوایی در استان اصفهان مشغول به فعالیت هستند که دستگاه کارتخوان هوشمند فروش نان در سه هزار و ۷۱۳ واحد از این شمار نصب شده است و طرح نصب دستگاه کارتخوان هوشمند در مابقی نانوایی‌های استان تا پایان تیر عملیاتی می‌شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان پیرامون دلیل نصب نشدن دستگاه کارتخوان هوشمند در بعضی از نانوایی‌های استان گفت: نیاز به اخذ کد مالیاتی، خطای سیستمی و یا خطای شاپرک از جمله اشکالات در زمینه نصب نشدن دستگاه کارتخوان هوشمند در بعضی از نانوایی‌های استان اصفهان است.

وی ادامه داد: این اقدام در راستای اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها انجام شده است و با اجرای آن، ساماندهی بیشتری بر نحوه پخت و توزیع نان انجام خواهد شد و همچنین جلوگیری از قاچاق آرد و توزیع خارج از شبکه آرد از اهداف نصب کارتخوان هوشمند در نانوایی‌هاست.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان با تاکید بر افزایش نیافتن نرخ قیمت نان در طرح عادلانه کردن توزیع یارانه ها، گفت: با اجرای این طرح هیچ تغییری در قیمت نان ایجاد نخواهد شد و مردم با هر کارت بانکی مانند گذشته می‌توانند به هر تعداد که لازم باشد نان خرید کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو + 17 =