صاحب نیوز

سردار-فدا-فرمانده-سپاه-اصفهان-700x490-1

باید در عرصه جهاد تبیین فعال‌تر وارد میدان شد/ دشمن در جنگ شناختی با بزرگ‌نمایی ضعف‌ها می خواهد بر موفقیت‌ها غلبه کند 

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) گفت: اکنون ما شاهد هستیم که در زمینه های نانو‌فناوری، زیست‌فناوری، سلول‌های بنیادین، شبیه‌سازی، صنایع هسته‌ای و نظامی پیشرفت‌های بزرگی در کشور به وجود آمده است؛ اما تلاش دشمن در جنگ شناختی این خواهد بود که با بزرگ‌نمایی ضعف‌ها بر موفقیت‌ها غلبه کند. 

کدخبر: 1096735
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ @ ۱۶:۳۱


به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فداء فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، پیش از ظهر امروز در نشست صمیمی با فعالان رسانه و فضای مجازی استان اصفهان اظهار کرد: مجموعه سپاه صاحب الزمان(عج) قرارگاه شهدا و بخش اعظمی از بسیجیان و شهدای دفاع مقدس است.

وی افزود: بسیاری از شهدای اصفهان از این مکان به سرزمین های دیگر اعزام شدند و جای جای این مکان محل رفت و آمد بسیجان هشت سال دفاع مقدس بوده است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان بیان کرد:  ایام ماه ذی الحجه و اعیاد واقع شده در این ماه را از جمله عید سعید قربان و عید سعید غدیر را تبریک عرض می کنم و امیدوارم که خداوند همه ما را در ثواب اعمال حاجیان بیت الله الحرام شریک بگرداند.

وی با اشاره به پیشرفت های ملموس کشور در زمینه های مختلف اذعان داشت: اکنون ما شاهد هستیم که در زمینه های نانو‌فناوری، زیست‌فناوری، سلول‌های بنیادین، شبیه‌سازی، صنایع هسته‌ای و نظامی پیشرفت‌های بزرگی در کشور به وجود آمده است؛ اما تلاش دشمن در جنگ شناختی این خواهد بود که با بزرگ‌نمایی ضعف‌ها بر موفقیت‌ها غلبه کند.

سردار فدا تأکید کرد: دشمن در تلاش است با عملیات روانی شبانه روزی، شبهات زیادی را در ذهن مردم به ویژه نوجوانان و جوانان ایجاد کند و بر این اساس باید در عرصه روشنگری و جهاد تبیین فعال‌تر وارد میدان شد.

وی ادامه داد: اگر قرارگاه رسانه‌ای استان اصفهان تشکیل شود می‌توان بسیاری از مسائل را با همگرایی و هم‌افزایی جمعی پیش برد تا خروجی مدنظر از پیگیری‌ها حاصل شود، باید در این قرارگاه مسائل مبتلابه رسانه‌های استان مطرح شوند و برای حل آن‌ها پیگیری صورت گیرد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان متذکر شد: عملکرد رسانه‌های استان در انقلاب، دفاع مقدس، ایام کرونا و اتفاقات مختلف باید ثبت و ضبط شود تا آیندگان بتوانند آن‌ها را مورد استفاده و مطالعه قرار دهند.

وی در خصوص رسالت رسانه ها خاطر نشان کرد: برای اینکه نسل جوان بتواند از تجربه‌های نسل پیشین خود استفاده کند ضرورت دارد رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران استان برای تهیه تاریخ شفاهی از فعالیت‌ها و رویدادهای مختلف و همچنین معرفی اشخاص و پیشکسوتان این عرصه پرقدرت ظاهر شوند.

سرار فدا در پایان گفت: اکنون رژیم غاصب صهیونیستی که رؤیای نیل تا فرات را در سر داشت پشت دیوارهای خود محصور شده‌ است و روز به روز به زوال نزدیک‌تر خواهد شد.

انتهای پیام/