صفحه اصلی » استان اصفهان » اتمام دو پروژه نیمه تمام آموزشی در نایین تا مهر ماه ۱۴۰۱

اتمام دو پروژه نیمه تمام آموزشی در نایین تا مهر ماه ۱۴۰۱

مدیرکل امور نوسازی مدارس استان اصفهان از پروژه‌های آموزشی شهرستان نایین بازدید کرده و قول تکمیل دو پروژه از پنج پروژه نیمه تمام آموزشی این شهرستان را تا آغاز سال جدید داد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - جمعه ۱۴۰۱/۰۴/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر کل امور نوسازی مدارس استان اصفهان در سفر شهرستانی استاندار اصفهان به شهرستان نایین، ضمن بازدید از پروژه‌های آموزشی و طرح‌های نیمه تمام این شهرستان در حوزه آموزش و پرورش، از اتمام پروژه‌های نیمه تمام آموزشی نایین تا مهرماه ۱۴۰۱ خبر داده و بیان کرد: امروز از پنج پروژه نیمه تمام شهرستان نایین بازدید شد که از این پنج پروژه، دو پروژه که اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید باهنر و مدرسه جایگزین خشت و گلی عفیفی‌فر در مسکن مهر نایین هستند را تا مهرماه ۱۴۰۱ به ساخت و بهره برداری می‌رسانیم تا دانش آموزان و فرهنگیان عزیز بتوانند در سال تحصیلی پیش رو از آن بهره مند شوند.

مجید نسیمی خاطرنشان کرد: در مورد سه پروژه دیگر که یکی از آنها پروژه خیّرساز است، طبق صحبت‌ها و هماهنگی‌های جلسه شورای اداری، مقرر شد که راه و شهرسازی با توجه به قرارداد خود برای مسکن مهر این شهرستان، سهم خود را ایفا بکند تا پروژه با پیشرفت رو به رو شود و زمان ساخت کمتری را مصرف کند که ان‌شاءالله تا مهر ۱۴۰۲ قابل بهره برداری باشد.

وی در مورد پروژه بنیاد برکت شهر بافران که از محل اعتبارات بنیاد برکت و اعتبارات محرومیت زدایی تامین اعتبار می‌شود، نیز بیان کرد: هم اکنون پیمانکار پروژه مشغول به کار است و کار را به پیش می‌برد و امید است بتوانیم تا قبل از پایان امسال این پروژه را هم به بهره برداری برسانیم.

مدیر کل امور نوسازی مدارس استان اصفهان ادامه داد: در کنار همه موارد گفته شده، با بحث تجهیزات کلاسی، اداری مدارس شهرستان نایین روبه رو هستیم که امسال با توجه به اعتبارات خوبی که در سال ۱۴۰۰ پیش بینی شده، تجهیزاتی آماده شد که تحویل شهرستان نایین داده خواهد شد و تجهیزات هنرستان‌های شهرستان نایین به ویژه تجهیزات رایانه‌ای این هنرستان‌ها مخصوصا هنرستان دخترانه نیاز به پیگیری دارد که ان‌شاءالله آن را تامین خواهیم کرد.

نسیمی در پایان با توجه به موضوع مناطق محروم در شهرستان نایین افزود: با توجه به پیگیری‌های به عمل آمده و پیش بینی سه پروژه در این مناطق، با تامین اعتباراتی که انجام خواهد شد به لطف الهی پروژه‌ها را شروع و با اعتبارات سال آینده بتوانیم آنها را تکمیل کنیم.

مجید نسیمی در جریان این سفر شهرستانی به همراه ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان نایین از پروژه های درحال ساختِ سالن ورزشی اردوگاه شهید باهنر، دبستان ابتدایی شهرک قائمیه، مدرسه برکت بافران و خانه معلم بازدید کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نوزده − 2 =