صفحه اصلی » اقتصادی » نهضت ملی مسکن در اصفهان ثبت نام جدید ندارد

نهضت ملی مسکن در اصفهان ثبت نام جدید ندارد

مدیر روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بنابر ابلاغ وزارت راه و شهرسازی، هیچ کدام از شهر‌های استان اصفهان مشمول ثبت نام دوباره نهضت ملی مسکن نیستند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۰

حسن کحال‌زاده در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بنا بر اعلام وزیر راه و شهرسازی در حالی ثبت‌نام مجدد نهضت ملی مسکن از ساعت ۱۲ ظهر روز پانزدهم تیرماه برای ۴۰ شهر کشور آغاز شده، که هیچ کدام از شهر‌های استان اصفهان مشمول ثبت نام دوباره نهضت ملی مسکن نمی‌شوند.

مدیر روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: مطابق با اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی صرفا در شهرهایی ثبت نام صورت می‌پذیرد که ظرفیت مازاد زمین وجود داشته باشد یا زمین جدید شناسائی و تامین شده باشد، بدیهی است در صورت تامین زمین در سایر شهرهای کشور در روزهای آتی، سامانه در این شهرها نیز به تدریج بازگشائی می‌شود.

وی افزود: همچنین ثبت نام از متقاضیان در سقف ظرفیت مازاد زمین‌های تامین شده قبلی یا زمین‌های تامین شده جدید در هر شهر صورت می پذیرد و پس از تکمیل ظرفیت ثبت نام در هر شهر، سامانه در آن شهر بسته می‌شود.

کحال زاده خاطرنشان کرد: از چهار میلیون واحد مسکن طرح ملی نهضت مسکن، ۲۰۳ هزار و ۹۶۷ واحد سهم استان اصفهان است که از این میزان بیش از 35 هزار واحد در سه شهر جدید بهارستان، فولادشهر و مجلسی احداث و مابقی در سایر شهرهای استان ساخته می‌شود.

وی گفت: در حال حاضر بیش از 422 هزار نفر در استان اصفهان متقاضی بهره‌مندی از مزایای این طرح بوده و اقدام به ثبت‌نام کردند که پالایش متقاضیان نیز به اتمام رسیده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 − پنج =