صفحه اصلی » سیاسی » ۱۵ درصد جامعه هنوز واکسن دریافت نکرده‌اند/ پیشگیری و رعایت اصول بهداشتی اولویت مقابله با بیماری کرونا است

۱۵ درصد جامعه هنوز واکسن دریافت نکرده‌اند/ پیشگیری و رعایت اصول بهداشتی اولویت مقابله با بیماری کرونا است

معاون استاندار با تاکید بر اطلاع رسانی شفاف، صریح و صادقانه به مردم درخصوص وضعیت فعلی بیماری کرونا و مخاطرات احتمالی پیش رو خاطر نشان کرد: ۱۵ درصد جامعه هنوز واکسن دریافت نکرده‌اند که می‌تواند موجب ایجاد مشکلات و شرایط نامساعد شود، بنابراین تاکید بر تزریق واکسن برای همه افراد است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۷ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا جان نثاری در جلسه مدیریت و پیشگیری از بیماری کرونا با اشاره به وضعیت بحرانی و شرایط نامطلوب جامعه در اوج بیماری کرونا در ابتدای فعالیت دولت سیزدهم اظهار داشت: با همت کادر درمان و همکاری و مشارکت مردم و انجام واکسیناسیون اکثریت جامعه، آن وضعیت بحرانی به شرایط مطلوب و سلامت کنونی تبدیل شد.

معاون استاندار با تاکید بر اطلاع رسانی شفاف، صریح و صادقانه به مردم درخصوص وضعیت فعلی بیماری کرونا و مخاطرات احتمالی پیش رو خاطر نشان کرد: ۱۵ درصد جامعه هنوز واکسن دریافت نکرده‌اند که می‌تواند موجب ایجاد مشکلات و شرایط نامساعد شود، بنابراین تاکید بر تزریق واکسن برای همه افراد است.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت دستورات بهداشتی در مراکز تجمعی و اماکن عمومی پر رفت و آمد، ابراز داشت: مراسم و آیین های مذهبی، عزاداری های  محرم و صفر و پیاده روی اربعین  را با قوت و البته با رعایت اصول بهداشتی برگزار شود.

جان نثاری با اشاره به بازگشت حجاج به کشور در آینده نزدیک، بر آموزش و اطلاع رسانی و هدایت آنان و استقبال کنندگان از آن ها به سمت رعایت اصول بهداشتی تاکید کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ده + 17 =