صفحه اصلی » اجتماعی » تسهیلاتی برای استخدام و نقل و انتقالات افراد متأهل یا دارای فرزند در آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:

تسهیلاتی برای استخدام و نقل و انتقالات افراد متأهل یا دارای فرزند در آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در زمینه آموزش و پرورش برای تسهیل امر ازدواج تسهیلاتی از قبیل استثاء شدن افرادی که ازدواج کرده و یا فرزنددار شده‌اند از فرآیند نقل و انتقالات را پیش برده‌ایم و در آزمون استخدامی نیز امتیازات خوبی برای متأهلین و افراد دارای فرزند دیده شده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۵ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا ابراهیمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در کارگروه حمایت از خانواده، جمعیت و جوانی اداره‌کل اظهار داشت: فلسفه خلقت انسان و چگونگی ادامه نسل، در امر مقدس ازدواج نهفته است.

وی افزود: در دین اسلام به بحث فرزندآوری و ازدواج تأکیده شده است و این موضوع امری مقدس و دارای ارزش دینی و انسانی است.

ابراهیمی تصریح کرد: در فلسفه غرب که پایه و اساس آن بر بی‌دینی و سکولاریسم شکل گرفته، به گونه‌ای طرح ریزی شده که یک فرهنگ عنادگونه با بشریت تشکیل دهد و در آن ارزش‌های متعالی جامعه به ضدارزش تبدیل شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: سیاستگذاری‌های غلط در گذشته کشور باعث شد تا رشد جمعیتی ما از 3.8 به نزدیک صفر برسد.

وی افزود: هرکسی به هر نحوی که می‌تواند باید امر ازدواج و فرزندآوری را تسهیل کند و ذکر این نکته ضروری است که هنوز میل به فرزندخواهی در میان جامعه وجود دارد و باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده شود.

ابراهیمی گفت: در زمینه آموزش و پرورش برای تسهیل امر ازدواج تسهیلاتی از قبیل استثاء شدن افرادی که ازدواج کرده و یا فرزنددار شده‌اند از فرآیند نقل و انتقالات را پیش برده‌ایم و در آزمون استخدامی نیز امتیازات خوبی برای متأهلین و افراد دارای فرزند دیده شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان بیان داشت: آموزش و پرورش نهادی است که می‌تواند در زمینه فرزندآوری و تغییر سبک زندگی اثرگذار باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 + سیزده =