صفحه اصلی » ورزشی » رئیس هیأت ژیمناستیک اصفهان انتخاب شد

رئیس هیأت ژیمناستیک اصفهان انتخاب شد

مجمع انتخاباتی هیأت ژیمناستیک استان اصفهان برگزار شد و سجاد نکوئی به عنوان رئیس هیأت ژیمناستیک استان اصفهان انتخاب و برای ۴ سال سکاندار این هیأت ورزشی شد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۳۶ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مجمع انتخاباتی هیأت ژیمناستیک استان اصفهان پیش از ظهر امروز با حضور حمید احمدی، سرپرست فدراسیون ژیمناستیک و جواد محمدی، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد.

این مجمع انتخاباتی با حضور یک کاندیدا برای تصدی ریاست برگزار شد، مریم زیبنده‌پور، پریسا قبادی و سجاد نکوئی، برای مجمع انتخاباتی هیأت ژیمناستیک کاندیدا شده بودند که تنها سجاد نکوئی در این مجمع حضور یافت و در زمان مقرر به بیان برنامه‌های خود برای هیأت پرداخت و سپس رأ‌ی‌گیری انجام شد؛ رضا مهدیان سرپرست قبلی هیأت نیز در این نشست حضور داشت.

در ادامه مجمع انتخاباتی رأی‌گیری از اعضای مجمع انجام شد که در پایان نکوئی با ۱۹ رأی از مجموع ۲۶ رأی به عنوان رئیس هیأت ژیمناستیک استان اصفهان انتخاب و برای ۴ سال سکاندار این هیأت ورزشی شد.

همچنین انتخابات هیأت رئیسه هیأت ژیمناستیک استان اصفهان برگزار شد، پس از انصراف نایب‌رئیس و خزانه‌دار پیشنهادی، جواد کاظمی به عنوان خبره ورزشی انتخاب شد و سایر کاندیداها برای سمت‌های هیأت رئیسه آقا و هیات رئیسه خانم حدنصاب آرا را به دست نیاوردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نوزده − 8 =