صفحه اصلی » استان اصفهان » امروز آخرین مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون ورود به حرفه معماری

امروز آخرین مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون ورود به حرفه معماری

آزمون ورود به حرفه معماری (طراحی)، ۲۳ تیرماه از ساعت ۸ الی ۱۵ در ۷ حوزه امتحانی استان اصفهان برگزار می شود. و داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۲۰ تیرماه ۱۴۰۱ لغایت ۲۲ تیرماه ۱۴۰۱ فرصت دارند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ عمار شهیر سرپرست اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام کرد: آزمون ورود به حرفه معماری (طراحی) روز پنج‌شنبه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۱ در هفت حوزه امتحانی استان اصفهان برگزار می‌شود.

 وی با بیان اینکه این آزمون از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ برگزار می شود اذعان داشت: داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می‌توانند از ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۲۰ تیرماه ۱۴۰۱ لغایت ۲۲ تیرماه ۱۴۰۱ به سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها به نشانی www.inbr.ir یا سایت شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و کارت خود را دریافت کنند.

شهیر با تاکید براینکه داوطلبان آزمون ورود به حرفه معماری (طراحی) دریافت کارت شناسایی آزمون را به روز اخر موکول نکنند، گفت: داوطلبان پس از دریافت کارت و با توجه به آدرس مندرج روی آن، حوزه امتحانی خود را شناسایی کنند تا در زمان برگزاری آزمون بدون نگرانی در جلسه حضور یابند.

 سرپرست اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان داشت: در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فواصل اجتماعی و رفاه حال شرکت کنندگان همچنین با توجه به تعداد داوطلبان در هر شهر، این آزمون در دانشگاه اصفهان- دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان- دانشگاه هنر اصفهان (دانشکده معماری و شهرسازی و دانشکده فرش) همچنین شهرستان‌های شاهین شهر و میمه-کاشان- لنجان و نجف آباد به طور همزمان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سایر آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی به منظور اخذ پروانه اشتغال به کار در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ شهریورماه ۱۴۰۱ برگزار که محل این آزمون‌ها نیز متعاقبا اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هجده + 7 =