صاحب نیوز

photo1645277541

کشف استعداد‌های نهفته ورزش استان با برگزاری برنامه‌های متنوع

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: یکی از ظرفیت های جذب بسیج و مشارکت های مردمی در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی ورزش است. شناسایی استعدادهای نهفته در ابعاد مختلف و رشته های ورزشی متفاوت به واسطه برگزاری بازی های بومی محلی در سطح استان انجام خواهد شد.

کدخبر: 1097301
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ @ ۱۶:۴۸


به گزارش صاحب نیوز؛ فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در آیین افتتاحیه جشنواره فرهنگی ورزشی بازی های بومی محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان اظهار کرد: از حسن توجه مسئولان این مسابقات که بخشی از برگزاری ‌ها را به مناطقی بردند که نسبتا ناآشنا هستند، تشکر داریم و به مجموعه‌ی ورزشکاران مختلف استان که زمینه برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بازی های بومی محلی نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان را در این مکان، زمان و در این ایام فراهم کردند خداقوت می‌گوییم.

سرتیپ پاسدار مجتبی فدا افزود: مقام معظم رهبری سه توصیه به جوانان و نوجوانان دارند که این توصیه‌ها شامل تهذیب، تحصیل و ورزش می‌شود و یکی از این ظرفیت های اقتدار ملی، عزم، انسجام و وحدت ملی «ورزش» است.

وی بیان کرد: حضور، مشارکت و شناسایی استعدادهای نهفته در ابعاد مختلف و رشته های ورزشی به واسطه برگزاری بازی های بومی محلی در سطح استان و نقاط مختلف اصفهان انجام خواهد شد.

سردار فدا اذعان کرد: کسانی که می توانند قله های پیشرفت قهرمانی و پهلوانی را به دست آورند و با پشتیبانی و  حمایت از توانایی و قابلیت‌های آن‌ها توسط مسئولان استان، پرچم سه رنگ کشور را در میادین مختلف ورزشی و صحنه‌های مختلف بین المللی به اهتزاز در بیاورند.

وی متذکر شد: یکی از ظرفیت های جذب بسیج و مشارکت های مردمی در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی، ورزش است، به همین علت سازمان بسیج، سازمان تربیت بدنی، مجموعه بسیج ورزشکاران سعی و تلاش خود را بر این قرار داده‌ااند که در نقاط مختلف، مناطق کم‌برخوردار و فاقد امکانات ورزشی استعداد های مختلف را در بخش خواهران و برادران  شناسایی و به عرصه اجتماع معرفی کنند تا امکانی فراهم شود که با پشتیبانی و حمایت ها بتوانند پله های ترقی را طی کنند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان خاطر نشان کرد: جا دارد از پدران و مادران ورزشکاران که با حمایت های خودشان نقشی در موفقیت فرزندان خود داشتند تقدیر و تشکر کنیم و بدانید این گونه جلسات عزم ما را برای حمایت، پشتیبانی، نقش آفرینی و مشارکت های خواهران و برادران در امر ورزش دوچندان خواهد کرد.

انتهای پیام/