صفحه اصلی » سیاسی » انتشار مطالب کذب و تخریب ها به دلیل مواضعم در رابطه با بی حجابی است/ با رانت خواری مخالفم و به هیچکس اجازه سواستفاده از نامم را نمی دهم

واکنش آیت الله خاتمی به شایعات مجازی در مورد دخترش؛

انتشار مطالب کذب و تخریب ها به دلیل مواضعم در رابطه با بی حجابی است/ با رانت خواری مخالفم و به هیچکس اجازه سواستفاده از نامم را نمی دهم

آیت الله سید احمد خاتمی در واکنش بر برخی شایعات مجازی در مورد دخترش گفت: تمام این تخریب ها به دلیل موضعی است من در برابر بی حجابی گرفته ام و این دروغ ها، اولین و آخرین نیست و یقین دارم که  این دروغ ها ادامه خواهد یافت.

تاریخ انتشار: ۲۱:۱۴ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛در روزهای اخیر مطلبی در فضای مجازی در خصوص دختر آیت الله سید احمد خاتمی در شبکه های اجتماعی با مضمون اینکه «زهرا سادات خاتمی دختر احمد خاتمی با رانت پدر از دامپزشکی به پزشکی قم و بعد به تهران آمد، شش ماه طرح اراک گذارند و ناگهان هیات علمی دانشگاه تهران شد تا به فقرا خدمت کند. اکنون در حال جراحی بینی محرومان در مراکز خصوصی و بیمارستان بهارلو تهران تشریف دارن» منتشر شده است.

آیت الله سید احمد خاتمی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه این مطلب دروغ است، گفت:  در سایت سازمان سنجش مشخص است که دختر بنده در کنکور سراسری پزشکی قبول شده است نه دامپزشکی.

عضو فقهای شورای نگهبان ادامه داد: دختر من مطلقا در بیمارستان بهارلو عضو هیات علمی نبوده است و هم اکنون  طرحش را در منطقه محروم در بندرعباس می گذارند و مطلقا در هیچ مرحله ای از نام من استفاده نکرده و تنها نمره دخترم بالا بوده است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: تمام این تخریب ها به دلیل موضعی است من در برابر بی حجابی گرفته ام و این دروغ ها، اولین و آخرین نیست و یقین دارم که  این دروغ ها ادامه خواهد یافت.

امام جمعه موقت تهران خاطر نشان کرد: من با رانت و رانت خواری مخالف بوده ام، هستم و خواهم بود و به هیچ کس اجازه نداده ام در این عرصه از نام بنده استفاده کند و به حمدالله دختران بنده فقط و فقط درس خوانده اند و به آن چه که حقشان بوده است، رسیده اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست − 2 =