صفحه اصلی » اجتماعی » اتفاقات خوبی در مسیر پیشرفت و توسعه در پیش است

فرماندار نایین:

اتفاقات خوبی در مسیر پیشرفت و توسعه در پیش است

فرماندار نایین در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: در مسیر توسعه و پیشرفت شهر نایین اتفاقات خوبی در پیش است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن فیروزی در جلسه شورای آموزش و پرورش نایین ضمن تبریک دهه امامت و ولایت، نوید اتفاقات خوبی را در آینده شهرستان داد و اظهار کرد: در مسیر توسعه و پیشرفت با لطف خداوند، اتفاقات خوبی در پیش است. در بعضی مواقع با کج سلیقگی ها و عدم همراهی ها و نبود نگاه اقتصادی در تعداد انگشت شماری از مسئولین همراه هستیم که تا حدودی کار را به طول می انجامد. هدف تمامی مسئولین خدمت خالصانه به مردم‌ است.

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه از زحمات دکتر قاسمی و همکارانشان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین نیز تشکر کرد و درمورد تعطیلی مدارس به دلیل ویروس کرونا ابراز کرد: قریب به دو سال بود که به‌ نحوی آموزش و پرورش تعطیل دیده می‌شد و ضربه بزرگی به جامعه آموزش شهر و کشورمان وارد کرد و این ضربه در نسل ها نمایان می شود. با این حال تلاش سه برابری معلمین گرامی در این دو سال کاملا مشهود بود.

وی در ادامه ضمن توصیه به رعایت شیوه نامه ها و موازین بهداشتی و زدن ماسک، در جلسه گفت: عمل به شیوه نامه های بهداشتی و زدن ماسک، به دلیل مبارزه با کرونا به طور کامل ریشه کن نشده است، توصیه می کنم و درخواست دارم که شما نیز رعایت شیوه نامه ها را به دیگران توصیه و سفارش کنید.

در این جلسه به بررسی پروژه های عمرانی جاری و مسائل و راه حل های حوزه آموزش و پرورش در شهرستان و تعامل با دیگر دستگاه ها و تقدیر از ۳ معلم نمونه منطقه ای با اهدای هدایا نیز پرداخته شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نوزده − 2 =