صفحه اصلی » استان اصفهان » توجه به نسل جوان در صدر برنامه های اداره تبلیغات اسلامی

توجه به نسل جوان در صدر برنامه های اداره تبلیغات اسلامی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه در عرصه فرهنگی و تبلیغی هر کجا نتوانیم خودمان را به روز کرد و تغییر و تحول ایجاد کنیم، حذف خواهیم شد، گفت: تمام تلاشمان این است که استقلال سازمان تبلیغات اسلامی حفظ شود و در این راستا سعی می کنیم هر فرد و گروهی را که مبانی امام و انقلاب را قبول دارد، پای کار بیاوریم و شجره‌ی طیبه انقلاب را با قوت بیشتر جلو ببریم.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ - شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام مهدی فوقی در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونشهر در فرمانداری این شهرستان با اشاره به فلسفه و ماهیت تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی گفت: افتخار سازمان تبلیغات اسلامی آن است که مستقیما زیر نظر مقام معظم رهبری فعالیت دارد و منتسب به هیچ جریان سیاسی در کشور نیست.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه در عرصه فرهنگی و تبلیغی هر کجا نتوانیم خودمان را به روز کرد و تغییر و تحول ایجاد کنیم، حذف خواهیم شد، خاطر نشان کرد: تمام تلاشمان این است که استقلال سازمان تبلیغات اسلامی حفظ شود و در این راستا سعی می کنیم هر فرد و گروهی را که مبانی امام و انقلاب را قبول دارد، پای کار بیاوریم و شجره‌ی طیبه انقلاب را با قوت بیشتر جلو ببریم.
وی اظهار کرد: حسب تاکیدات مقام معظم رهبری، سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال ورود به کارهای زمین مانده است، لذا ارتباط با نسل جوان از موضوعاتی است که سازمان باید به آن ورود کند و البته ورود هم کرده است؛ توجه به نسل جوان و نوجوان در صدر برنامه های اداره تبلیغات اسلامی است و ایجاد فضای جدید و تحول ویژه در عرصه تبلیغات دینی را دنبال می کند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: امروز جوانی از یک روستا، با اخلاص و ابتکار و خلاقیت در عرصه تولید یک سرود وارد می شود و انقلاب را آن چنان در عرصه بین المللی بازتاب می دهد که به نوعی همه نهادهای فرهنگی کشور و اعتبارات آن‌ها را زیر سوال می‌برد؛ ما در سازمان تبلیغات اسلامی استان سعی داریم با همه سلایق کار کنیم ولی اگر فردی با ما کار نکند، متوقف به آن نمی شویم و عبور می کنیم؛ اگر امروز حرف از تحول در عرصه تبلیغ و فرهنگ می زنیم، معیارمان سخنان امام و رهبری است.
وی با تاکید بر سرلوحه قراردادن منش و رفتار مقام معظم رهبری در عرصه تبلیغ و مواجهه با مردم گفت: مبلغ موفق آن است که با الگوبرداری از پیامبر گرامی اسلام(ص) و سیره ایشان، خودش به سراغ مردم می رود و از آنان دست گیری می کند.
حجت الاسلام فوقی افزود: روحانیت و نهادهای دینی باید برای دانش آموزان، تبلیغ چهره به چهره، انجام عملیات های جهادی و عرصه تشکلهای دینی برنامه داشته باشد.
وی با تاکید بر ضرورت تبیین و نشر خوبی‌ها در جامعه اظهار کرد: مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور قابل چشم پوشی نیست ولی باید شجره‌ی طیبه انقلاب و ثمرات آن را به خوبی برای مردم بگوییم.
در ادامه این مراسم که با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مبلغین و تشکلهای میانی شهرستان فریدونشهر برگزار شد، از خدمات بیش از ۷ ساله حجت الاسلام محمدتقی گلی تقدیر و حجت الاسلام مهدی سوادکوهی به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فریدونشهر معرفی شد؛ حجت الاسلام سواد کوهی دارای تحصیلات سطح ۲حوزه و همچنین مهندسی کامپیوتر از دانشگاه علامه نایینی است و مسئولیت امور مساجد فریدونشهر، مسئول دفتر امام جمعه، مسئولیت انفورماتیک برخی نهادهای دولتی و غیردولتی را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شش − 5 =