صفحه اصلی » استان اصفهان » پرداخت بیمه های اجتماعی 5 هزار و 447 مددجوی اصفهانی

پرداخت بیمه های اجتماعی 5 هزار و 447 مددجوی اصفهانی

در سه ماهه نخست امسال بیش از 3 میلیارد تومان، حق بیمه 5 هزار و 447 مددجوی اصفهانی به حساب سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۴ - شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ هادی بنایی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با اعلام اینکه هم اکنون 5هزار و 447 مددجو از خدمات بیمه تامین اجتماعی این نهاد در استان اصفهان بهره‌مند می‌شوند، بیان داشت: در سه ماهه نخست سال جاری بیش از 3 میلیارد و 640 میلیون تومان حق بیمه این تعداد مددجو به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شده است.

هادی بنایی با تاکید به تعامل با سازمان تامین اجتماعی درخصوص معرفی بانوان سرپرست خانوار با اولویت گروه سنی ۴۷ تا ۴۹ سال با شرایط خاص برای واریز حق بیمه و استفاده از مزایای بازنشستگی، ادامه داد: حق بیمه تامین اجتماعی 2 هزار و 891 زن سرپرست خانوار در سه ماهه نخست امسال با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 923 میلیون تومان پرداخت شده است.

وی با اشاره به بهره مندی 739 نفر از مجریان طرح های اشتغال از خدمات تامین اجتماعی نیز گفت: پرداخت سرانه حق بیمه این تعداد مددجو با اعتباری بیش از 761 میلیون تومان انجام شده است.

بنایی همچنین افزود: هزار و 817 نفر از مددجویان روستایی و عشایر تحت حمایت این نهاد مشمول طرح بیمه روستاییان و عشایر هستند که حق بیمه آن‌ها به‌صورت سالانه توسط کمیته امداد به حساب صندوق بیمه روستاییان و عشایر واریز می‌شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان گفت: در سال گذشته، 191 نفر از مددجویان با پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی توسط این نهاد، از چرخه حمایت خارج و از مزایای بازنشستگی برخوردار شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × 2 =