صفحه اصلی » استان اصفهان » فرودگاه اصفهان پس از تهران و مشهد، بیشترین پرواز بازگشت حجاج را دارد

فرودگاه اصفهان پس از تهران و مشهد، بیشترین پرواز بازگشت حجاج را دارد

مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان گفت: این فرودگاه پس از فرودگاه‌های امام تهران و شهید هاشمی‌نژاد مشهد، بیشترین پرواز بازگشت حجاج را در کشور به خود اختصاص داده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹ - شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ ابوذر ضیایی از آغاز عملیات بازگشت حجاج بیت‌الله الحرام به استان اصفهان از فردا ۲۶ تیر خبر داد و اظهار داشت: پروازهای برگشت حجاج اصفهانی با ۱۹ پرواز انجام می‌شود که حدود چهار هزار و ۳۷۶ زائر را به استان منتقل می‌کنند.

وی ادامه داد: پروازهای بازگشت حجاج استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری در فرودگاه اصفهان از بیست و ششم تیر آغاز می‌شود و تا سوم مرداد ادامه دارد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان اضافه کرد: تاکنون جلساتی با همکاران مرکز بهداشت استان برگزار و زیرساخت‌های مد نظر مسوولان بهداشتی استان برای ورود حجاج آماده شده است.

ضیایی با اشاره به اینکه فضای خیلی خوبی در سالن ورودی ترمینال خارجی قبل از گیت گذرنامه فراهم شده است، تصریح کرد: از همکاران شبکه بهداشت استان تقاضا داریم تا مانند گذشته با نیروی بیشتری در فرودگاه مستقر باشند تا مسافران قبل از گیت گذرنامه، توقف کمتری  داشته باشد.

وی بیان کرد: بجز پروازهای حجاج بیت الله الحرام، پروازهای خارجی دیگری هم از کشورهای عراق، ترکیه، امارات، قطر و کویت برگزار می‌شود و احتمال همزمانی این پروازها بویژه با پروازهای نجف وجود دارد.

ضیایی یادآور شد: کلیه تمهیدات لازم از سوی اداره کل فرودگاه‌های استان و سایر سازمان‌ها و نهادهای خدمت رسان در سطح فرودگاه شهید بهشتی برای استقبال مطلوب از زائرین خانه خدا پیش بینی شده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان با اشاره به حضور استقبال کنندگان از حجاج افزود: استقبال کنندگان بیرون از ترمینال و در فضای باز حضور خواهند یافت و هیچگونه ازدحامی در داخل ترمینال وجود نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هشت − هشت =