صفحه اصلی » استان اصفهان » برق مشترکان خانگی اصفهان قطع نمی‌شود/ ۷۰ درصد مشترکان خانگی خوش مصرف هستند

برق مشترکان خانگی اصفهان قطع نمی‌شود/ ۷۰ درصد مشترکان خانگی خوش مصرف هستند

سخنگوی شرکت برق منطقه‌ای اصفهان گفت: با توجه به اینکه مدیریت مصرف و تامین برق برای مشترکان صنعتی صورت می‌گیرد، با رعایت مصرف مشترکان خانگی، خاموشی برای مشترکان خانگی نخواهیم داشت.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۱ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد رضا نوحی  در جمع خبرنگاران با اشاره به سقف مجاز مصرف که روزانه از شرکت توانیر اعلام می‌شود، اظهار داشت: برای مثال روز 29 تیرماه سقف مجاز مصرف یک‌ هزار و 190 مگاوات بوده، اما الگوی مصرف مشترکان 300 کیلو وات بر ساعت است.

وی افزود: 70 درصد مشترکان خانگی، جز مشترکان خوش مصرف هستند و 30 درصد باقیمانده که به صورت پیامک هم برای آن‌ها اخطار تذکر می‌شود، به صورت پلکانی 1.5، 2.5 و 3.5 برابر قیمت تامین برق را باید پرداخت کنند.

سخنگوی شرکت برق منطقه‌ای اصفهان بیان کرد: برای ادارات در یک روز 300 اخطار برق صادر شد که فقط حدود 41 اداره رعایت نکردند و منجر به قطعی برق آن ادارات شد.

نوحی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال بازگشت خاموشی‌هایی همچون سال گذشته برای مشترکان خانگی وجود دارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه مدیریت مصرف و تامین برق برای مشترکان صنعتی صورت می‌گیرد، با رعایت مصرف مشترکان خانگی، خاموشی برای مشترکان خانگی نخواهیم داشت

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دوازده + 3 =