صاحب نیوز

Screenshot_۲۰۲۲۰۷۲۲-۱۲۵۰۵۹_Word-300x210

دستبند پلیس بر دستان سارق موتور کولرهای آبی

فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر از دستگيري يک سارق سابقه‌دار موتور کولرهاي آبي با 41 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

کدخبر: 1098120
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ @ ۱۴:۰۶


به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ علی صادقی بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتور کولرهای آبی در برخی از مناطق این شهرستان، بررسی موضوع به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران این فرماندهی با انجام یک سری اقدامات پلیسی و هوشمندانه موفق به شناسایی یک سارق سابقه دار شدند که پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر با بیان اینکه متهم تاکنون به ۴۱ فقره سرقت موتور کولرهای آبی در این شهرستان اعتراف کرده و در بازرسی انجام شده از مخفیگاه وی ۵۰ موتور کولر سرقتی کشف شده، اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاً به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری مجرمان اقدام شود.

انتهای پیام /