صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » تلاش استانداری، رفع موانع و مشکلات سازمان‌های مردم نهاد است

تلاش استانداری، رفع موانع و مشکلات سازمان‌های مردم نهاد است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: ما آمده‌ایم تا با کمک یکدیگر به مردم خدمت کنیم و در این مسیر موانع را کنار بگذاریم، اگر ضابطه‌ای در این باره وجود دارد می‌توان آن را حل کرد زیرا به دنبال تسهیل در فرآیندهای اداری هستیم.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۶ - شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در نشست با جمعی از خیران استان اظهار داشت: یکی از شعارهای دولت سیزدهم مردمی بودن است و این به معنی آن است که برای حل مشکلات مردم از خود آن ها نظرخواهی کنیم، در این راستا از نخبگان هر قشر برای حل مشکلات آن ها دعوت کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه تلاش کرده‌ایم در ارتباط با سازمان‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد هیچ‌گونه نگاه سیاسی و حزبی نداشته باشیم تا بتوانیم به هر شخصی که در استان کار خیر انجام می‌دهد کمک کنیم، خاطرنشان کرد: ما نماینده شما در استانداری هستیم تا از حقوق شما دفاع و تسهیل‌گری کنیم تا بتوانید بهتر به امور خیر بپردازید.

جان‌نثاری با اشاره به برگزاری جلساتی به منظور گفت‌وگو با سازمان‌های مردم‌نهاد، تصریح کرد: ما در حال تقویت مجموعه‌ها هستیم و به همین دلیل از نمایندگان خیران برای حضور در این جلسه و دفاع از حقوق آن‌ها در عرصه تصمیم‌گیری دعوت می‌کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما آمده‌ایم تا با کمک یکدیگر به مردم خدمت کنیم و در این مسیر موانع را کنار بگذاریم، اگر ضابطه‌ای در این باره وجود دارد می‌توان آن را حل کرد زیرا به دنبال تسهیل در فرآیندهای اداری هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

10 − 2 =