صفحه اصلی » اجتماعی » رفع معضلات پایانه کاوه با مشارکت منطقه 8 شهرداری اصفهان

رفع معضلات پایانه کاوه با مشارکت منطقه 8 شهرداری اصفهان

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: آزادسازی نقاط مجاور پایانه کاوه، زیباسازی و رنگ آمیزی جداول، نظافت و رفع عیب روشنایی ضلع شرقی پایانه و اقدامات خدمات شهری از موضوعاتی است که در راستای رفع مشکلات پایانه کاوه، از سوی مدیریت منطقه 8 و سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان مورد بررسی قرار گرفته است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۲ - شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ ابوالفضل توکلی با اعلام این خبر گفت: پایانه مسافربری کاوه واقع در محدوده منطقه ۸ شهرداری اصفهان یکی از پایانه‌های بزرگ شهر است که بیشترین تعداد سرویس را برای نقاط مختلف کشور دارا است.

وی افزود: سرفصل‌های مشترک میان مدیریت منطقه 8 و سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان در جلسه‌ای ویژه مورد بررسی قرار گرفت که از جمله آنها می‌توان به آزادسازی نقاط مجاور پایانه کاوه، زیباسازی و رنگ آمیزی جداول، نظافت و رفع عیب روشنایی ضلع شرقی پایانه، اقدامات خدمات شهری و آسفالت و اجرای برنامه فرهنگی و شهروندی اشاره کرد.

توکلی اضافه کرد: همچنین با توجه به ضرورت توجه به مصوبه شورای شهر در خصوص اصلاح و مرمت سرویس‌های بهداشتی، مذاکراتی در این خصوص انجام شد.

به گفته مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان، برنامه‌های سازمان پایانه‌ها در خصوص سرمایه‌گذاری و اقدامات مربوط به صدور پروانه از دیگر موضوعات مشترکی است که در این جلسه بررسی شد.

وی خبر داد: در این جلسه بر ضرورت تعامل میان معاونت فرهنگی منطقه 8 شهرداری و سازمان پایانه‌های مسافربری نیز تأکید شد.

توکلی افزود: با توجه به موقعیت حساس و ظرفیت‌های پایانه مسافربری کاوه، هر دو طرف تأکید کردند که اقدامات فرهنگی مشترکی در این راستا انجام گیرد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه + 14 =