صفحه اصلی » اجتماعی » 2 تن و 700 کیلو مواد افیونی در اصفهان زمین‌گیر شد

2 تن و 700 کیلو مواد افیونی در اصفهان زمین‌گیر شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۹ هزار و ۸۴۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در عملیات مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹ هزار و ۸۴۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان در سطح استان کشف شده است.

وی افزود: با استقرار و کنترل محورها و همچنین پاکسازی ۲۲۳ منطقه آلوده، در مجموع ۲ تن و ۷۰۰ کیلو انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه کشف شد.

میرحیدری با بیان اینکه در این خصوص ۳۱ سوداگر مرگ دستگیر، ۴۰ دستگاه خودروی سواری و ۴ دستگاه موتورسیکلت توقیف شد، گفت: در این راستا ۸۰۸ خرده فروش موادمخدر در سطح استان نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اعلام آمادگی پلیس در خصوص مشاوره به معتادان برای بازپروری و درمان خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش توزیع موادمخدر صنعتی و توطئه بیگانگان، خانواده‌ها و جوانان باید بیش از پیش  هوشیار باشند و در صورت مشاهده استعمال و خرید و فروش موادمخدر، موضوع  را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ یا ستاد خبری پلیس مبارزه با مواد مخدر اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 − دوازده =