صفحه اصلی » اجتماعی » برخورداری روستاهای سمیرم از پوشش اینترنت تا پایان سال

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان خبر داد؛

برخورداری روستاهای سمیرم از پوشش اینترنت تا پایان سال

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان در نشستی با اصغر سلیمی نماینده مجلس سمیرم در ارائه گزارشی از وضعیت اجرای پروژه یو.اس.او گفت: در صورت تامین برق و جاده مورد نیاز سایت ها تا پایان سال روستاهای سمیرم از پوشش اینترنت برخوردار می شوند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ جعفر مطلب زاده، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان در جلسه ایی با حضور اصغر سلیمی، نماینده مجلس شهرستان سمیرم، اسماعیل قربانی، مدیر مخابرات منطقه اصفهان و مختار اسفندیاری، مدیرکل امور عشایری استان اصفهان گزارشی از وضعیت ابلاغیه های پروژه یو.اس.او در روستاهای بالای 20 خانوار و مناطق عشایری شهرستان سمیرم ارائه کرد.

وی با بیان اینکه برای اجرای به موقع این پروژه ها نیاز به همکاری ارگان های شهرستان سمیرم هست گفت: سه منطقه عشایری سرتنگ شهید، گرم آباد و لای سرخ نیز در این ابلاغیه ها وجود دارد و به اپراتور همراه اول داده شده است و نیازمند پیگیری نماینده مجلس و فرمانداری برای تامین برق و جاده در اسرع وقت هستیم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات اصفهان اظهار داشت: 27 ابلاغ احداث سایت جدید و ارتقاء برای شهرستان سمیرم برنامه ریزی شده است که 19 ابلاغ به اپراتور ایرانسل و 8  ابلاغ به اپراتور همراه اول شده است.

مطلب زاده افزود: از این 27 ابلاغ، 23 مورد مربوط به سایت جدید و 4 مورد مربوط به بهینه سازی یا ارتقاء می باشد.

بر اساس این گزارش شهرستان سمیرم دارای 91 روستای بالای 20 خانوار هست که اکنون 74 درصد از روستاهای آن دارای پوشش اینترنت پرسرعت هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × سه =