صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » تقدیر استاندار اصفهان از تلاش برگزار کنندگان نمایشگاه روایت تبلیغ/ باید رویکرد تازه‌ای در حوزه های مربوط به حکمرانی قرآنی آغاز شود

تقدیر استاندار اصفهان از تلاش برگزار کنندگان نمایشگاه روایت تبلیغ/ باید رویکرد تازه‌ای در حوزه های مربوط به حکمرانی قرآنی آغاز شود

استاندار اصفهان گفت: باید رویکرد تازه‌ای در حوزه های مربوط به حکمرانی قرآنی اسلامی، اقتصادی در دفتر تبلیغات اسلامی آغاز شود که این مهم می‌تواند مسائل بر زمین مانده دیگر را هم به لحاظ محتوایی پوشش دهد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۶ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سید رضا مرتضوی در حاشیه نمایشگاه روایت تبلیغ بیان کرد: نمایشگاه روایت تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان یکی از پرمحتواترین نمایشگاه‌ هایی است که تاکنون شرکت کرده‌ام؛ این نمایشگاه امید را به قلب افرادی که دغدغه فرهنگی، حل مسائل و ناهنجاری‌های جامعه دارند، شکل می دهد.

استاندار اصفهان تصریح کرد: توصیه من به همه مجموعه‌های فرهنگی، دست اندرکاران و مدیران دستگاه‌های فرهنگی استان این است که وقت قابل توجهی برای بازدید از نمایشگاه روایت تبلیغ بگذارند و سعی کنند در نمایشگاه حضور پیدا و از قسمت های مختلفی که با محتواهای مناسبی به صورت گسترده تعریف شده، بازدید کنند.

وی افزود: یکی از مهم‌ ترین مواردی که برای مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی به عنوان نگاه راهبردی می توان اشاره کرد، ایجاد محتواهای راحت است، که همه مردم بتوانند متوجه بشوند، همچنین حضور فعال‌ تر در حوزه فضای مجازی و تبدیل محتوا است.

مرتضوی ادامه داد: باید رویکرد تازه‌ای در حوزه های مربوط به حکمرانی قرآنی اسلامی، اقتصادی در دفتر تبلیغات اسلامی آغاز شود که این مهم می‌تواند مسائل بر زمین مانده دیگر را هم به لحاظ محتوایی پوشش دهد.

وی گفت: در نگاه افراد و مدیران در بازدید از بخش‌های مختلف نمایشگاه روایت تبلیغ، شور و اشتیاق به چشم می‌خورد که این بدان معناست که در مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی، حیات جریان دارد و در حوزه مباحث مربوط به فرهنگ، دغدغه مسئولانه‌ای در صحبت‌ها و رویکرد مسئولان وجود دارد.

استاندار اصفهان در پایان عنوان کرد: امیدوارم دفتر تبلیغات اسلامی بتواند بیش از گذشته وظایفی که مقام معظم رهبری برای این حوزه و مسئولان آن تعریف کردند را به سرانجام برساند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج − 5 =