صفحه اصلی » ورزشی » انحلال تیم‌های هندبال و فوتبال بانوان ذوب‌آهن

انحلال تیم‌های هندبال و فوتبال بانوان ذوب‌آهن

با اعلام مدیرعامل و تصویب هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن، تیم‌های هندبال و فوتبال بانوان این باشگاه منحل شدند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۸ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: به باور هیئت مدیره، باشگاه در رشته‌هایی باید تیمداری کند که ظرفیت آن در اصفهان وجود دارد.

علیرضا احسانی ادامه داد: ۱۰ تا ۱۵ نفر از بازیکنان فصل گذشته تیم فوتبال بانوان ذوب آهن اهل استان نبودند که برای آن‌ها خوابگاه و امکانات اقامتی فراهم شد و برای باشگاه بار حقوقی ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه بودجه‌ای که فدراسیون فوتبال برای تیمداری در بخش بانوان اختصاص می‌دهد ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان است، تصریح کرد: با این روند اگر فدراسیون حمایت نکند مجبور هستیم فعالیت فوتبال بانوان را در باشگاه ذوب‌آهن لغو کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان معتقد است: فوتبال بانوان ذوب آهن به مرحله‌ای نرسیده که تیم پایه آن شرایط حضور در لیگ برتر را داشته باشد و با توجه به تیمداری باشگاه سپاهان در فوتبال بانوان بازیکنان بومی جذب تیم همشهری می‌شوند.

احسانی اظهار امیدواری کرد: در سال‌های آینده با حضور در مسابقات استانی و مدارس، بازیکن سازی در فوتبال بانوان اصفهان سرعت بگیرد.

وی درباره تیم‌داری ذوب‌آهن در هندبال هم اظهار کرد: با توجه به اینکه سپاهان دو تیم لیگ برتری در هندبال دارد باید گفت استان اصفهان ظرفیت حضور سه تیم در لیگ برتر هندبال را ندارد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: در فصل پیش، ۶۰ تا ۷۰ درصد بازیکنان تیم‌های اصفهانی غیربومی بودند و اگر بازیکنان اصفهانی هر سه تیم را هم جمع می‌کردیم، نمی‌توانستیم یک تیم تشکیل دهیم.

احسانی با اشاره به اینکه در پی یافتن حامی مالی هستیم افزود: در صورت تحقق نیافتن این امر، انحلال تیم‌های هندبال و فوتبال بانوان ذوب آهن قطعی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هشت + 3 =