صفحه اصلی » ورزشی » تیرماه پرمدال برای تکواندو فریدونشهر

تیرماه پرمدال برای تکواندو فریدونشهر

تیم تکواندوی پسران شهرستان فریدونشهر در تیر ماه با حضور در مسابقات هانمادانگ روستائیان این استان 44 مدال رنگارنگ و تیم تکواندوی دختران این شهرستان در این مسابقات 29 مدال رنگارنگ به دست آوردند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۷ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ در ماهی که سپری شد مسابقات تکواندو هانمادانگ قهرمانی روستائیان استان اصفهان با حضور تیم‌هایی از سراسر استان برگزار شد.

در بخش بانوان تیم تکواندوی شهرستان فریدونشهر که متشکل از تکواندوکاران سه باشگاه فریدونشهر، وحدت آباد و برف انبار بودند موفق شدند با مجموع ۲۹ مدال از بین ۱۱ شهرستان شرکت کننده به مقام نایب قهرمانی استان دست پیدا کنند.

هر یک از تکواندوکاران دختر فریدونشهری با مربیگری کبری روستا و مهناز اکبری و با سرپرستی آیدا یبلویی در دو آیتم این مسابقات که در شهرستان فریدن برگزار شد شرکت کردند.

در این مسابقات ثنا اصلانی دو طلا و کاپ فنی‌ترین بازیکن در رده سنی ۱۰ تا ۱۲ سال، حدیثه قورچیانی دو طلا، دیانا انصاری یک طلا و یک نقره، نازنین زهرا یبلویی یک طلا و یک برنز، هانیه حبیبی یک طلا و یک برنز، مهدیه یبلویی یک طلا، زهرا زمانی یک طلا، زهرا هاشمی دو نقره، نازنین خدادادی دو نقره، پریماه گلی یک نقره و یک برنز، رقیه رضایی یک نقره، پریا اکبری یک نقره، الینا گوگونانی یک نقره، زهرا نقدی یک نقره، زهرا حبیبی دو برنز، زهره یبلویی یک برنز، ویدا حسامی یک برنز، زهرا(پریا) یبلویی یک برنز، حنانه اسپنانی یک برنز و کیانا زمانی یک برنز کسب کردند.

این مسابقات در بخش آقایان نیز به میزبانی فریدونشهر برگزار شد که حاصل آن کسب ۴۴ مدال رنگارنگ برای تکواندوکاران این شهرستان بود.

تکواندوکاران پسر مدال آور فریدونشهری در این مسابقات عبارتند از: محمد امین یبلویی دو طلا، جواد قورچیانی دو طلا، یونس عیوضی دو طلا، احمد رضا احمدی یک طلا و دو برنز، ابوالفضل نقدی یک طلا و یک برنز، مهدی یبلویی یک طلا، محمد نقدی(ماهان) یک طلا، ابوالفضل خدادادی یک طلا، محمد احمدی یک طلا، محمد امین خودسیانی یک طلا، علی یبلویی یک طلا، مهدی جوازی یک نقره و یک برنز، محمد یبلویی یک نقره و یک برنز، حسین یبلویی یک نقره و یک برنز، محمدحسین رضایی یک نقره و یک برنز، مهدی موحدی یک نقره، عباس نقدی یک نقره، رضا نامداری یک نقره، علیرضا یبلویی یک نقره، حسین راهپیما یک نقره، محمد مهدی یبلویی یک نقره، مهدی یبلویی یک نقره، مرتضی نقدی یک برنز، امین بهزادی یک برنز، مصطفی پاکدل یک برنز، ابوالفضل جوزی یک برنز، علی حسین بهرامی یک برنز، امیر مهدی جوزی یک برنز، امیر محمد بهرامی یک برنز، حسین جوزی یک برنز، محمد یبلویی یک برنز، محمدطاها بهرامی یک برنز، محمدصالح بهرامی یک برنز و احمد شریعتی یک برنز.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 5 =