صفحه اصلی » اجتماعی » آمادگی کامل هلال احمر استان در مواجهه با سیل و آب گرفتگی احتمالی

آمادگی کامل هلال احمر استان در مواجهه با سیل و آب گرفتگی احتمالی

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه از شعب خواسته شد که درخواست جلسه مدیریت بحران در شهرستان ها را به فرمانداری ها اعلام کنند، گفت: آمادگی لازم برای تیم ها در سطح استان ایجاد شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۵ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۶

داریوش کریمی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛ اظهار کرد: از اوایل هفته که هشدارهای هواشناسی توسط سازمان مدیریت بحران و اداره هواشناسی به هلال احمر ابلاغ شد در جلسه ای که گرفته شد، تصمیم گرفتیم که قبل از اینکه به زمان بارندگی برسیم اقداماتی را انجام دهیم.

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه از شعب خواسته شد که از فرمانداری ها در خواست شود جلسه مدیریت بحران در شهرستان ها انجام شود، تصریح کرد: آمادگی لازم برای تیم ها در سطح استان ایجاد شد.

وی افزود: انبارهای شعبی که احتمال سیل در مناطق آن ها وجود دارد بیشتر تقویت شده و اقلام امدادی توزیع شده است؛ تاکید کردیم که تجهیزات بازدید و به روزرسانی شود.

کریمی با بیان اینکه دیروز وضعیت شعب خود را نارنجی اعلام کردیم، گفت: امروز برخی شعب مانند سمیرم، نجف آباد، شهرضا، دهاقان، خمینی شهر، دهاقان، لنجان، مبارکه، شاهین شهر، خوانسار، گلپایگان، فریدن، فریدونشهر، چادگان، میمه، تیران و کرون، نایین، اردستان، کوهپایه و اصفهان در وضعیت قرمز قرار گرفتند.

داریوش کریمی با بیان اینکه مرتبا در حال پایش وضعیت استان هستیم، گفت: شب گذشته بارندگی جزیی که در میمه و جوشقان داشتیم، سریعا این دو شعبه و شاهین شهر را در وضعیت قرمز و آماده باش کامل قرار دادیم.

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان با اشاره به اقدامات پیشگیرانه که از سوی دستگاه های مختلف انجام شده است، گفت: امیدوارم با رعایت نکات ایمنی و کمک همه مردم به عنوان یک امدادگر و کسی که روی این موضوع حساسیت داشته باشد، شاهد مخاطره و مشکلی نباشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

7 − یک =