صاحب نیوز

IMG_20220729_142459_518

جهادگران پای کار مردم؛

خدمت رسانی شانه به شانه بسیج و پلیس به آسیب دیدگان سیل اردستان+ تصاویر

جهادگران بسیجی، پاسداران ناحیه مقاومت بسیج اردستان و نیروی انتظامی این شهرستان پس از جاری شدن سیل در روستای نهوج دهستان برزاون با حضور در این منطقه در حال یاری رساندن به آسیب دیدگان از این حادثه هستند.

کدخبر: 1099008
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ @ ۱۶:۳۵


به گزارش صاحب نیوز؛ بارندگی و سیلاب روز گذشته در استان اصفهان با وجود تمهیدات به موقع مسئولان از روزهای گذشته و همکاری خوب مردم خوشبختانه خسارت جانی به همراه نداشت، اما به دلیل حجم بالای آب و سیلاب خسارت های مالی برای برخی از نقاط استان همراه داشت.

خسارت های مالی اگرچه موجب اندوه و ناراحتی همه مردم استان شده است اما جلوه های زیبایی از قاب تلاش جهادگونه برای کم کردن آلام مردم و درد و رنج آن ها را به ثبت رساند به گونه ای که از روز گذشته گروه های جهادی و نظامی و انتظامی در کنار گروه های امدادی در آمادگی کامل قرار داشتد و به محض ایجاد حادثه در کم ترین زمان ممکن در مح حادثه حاضر و اقدام به کمک رسانی به حادثه دیدگان می کردند.

یکی از مناطق استان که بیشترین خسارت را از این سیل متحمل شد شهرستان اردستان بود که بلافاصله پس از وقوع سیل نیروهای نظامی و انتظامی در کنار گروه های جهادی در روستاهای درگیر با سیل حاضر و اقدام به لایروبی و خارج کردن گل و لای از محل زندگی مردم و امدادرسانی کردند.

یکی از این نقاط حادثه دیده روستای نهوج دهستان برزاون بود که با حضور بسیج و نیروی انتظامی کار امدادرسانی با سرعت هرچه بیشتر در این محل در حال انجام است.

از نکات قابل توجه در این امدادرسانی حضور و فرماندهی میدانی فرمانده ناحیه مقاومت اردستان در کنار پاسداران و بسیجیان این ناحیه است.

انتهای پیام/