صاحب نیوز

WhatsApp Image 2022-07-29 at 5.34.51 AM

تبدیل ظرفیت اندیشه‌ای دفتر تبلیغات اسلامی به محصولات رسانه‌ای

معاون صدا و سیمای مرکز اصفهان با تقدیر از برگزاری نمایشگاه روایت تبلیغ اظهار کرد: ظرفیتی که در حوزه اندیشه در فعالیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی وجود دارد اگر به کمک صدا و سیما به عنوان یک محصول رسانه‌ای، به مخاطب عرضه شود، تاثیرگذاری زیادی خواهد داشت.

کدخبر: 1099051
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ @ ۱۱:۰۷


به گزارش صاحب نیوز؛ سید مهدی سیدین نیا، معاون صدا و سیمای مرکز اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه روایت تبلیغ، نمایشگاه دستاوردهای دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به فاصله صدا و سیما و حوزه علمیه اظهار کرد: از نکات قابل توجه در این نمایشگاه بررسی امکان رابطه حوزه علمیه و صدا و سیما است که با تدبیر و تغییر روش گفتمانی می‌توان تعامل و گفت و گوی بهتری میان صدا و سیما و دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه ایجاد کرد.

وی افزود: ظرفیت بسیار خوبی که در حوزه اندیشه در فعالیت‌های دفتر تبلیغات وجود دارد اگر به کمک صدا و سیما به عنوان یک محصول رسانه‌ای، به مخاطب عرضه شود، تاثیرگذاری زیادی خواهد داشت و همین موضوع باید محور همکاری مشترک قرار گیرد.

سیدین با بیان اینکه تفاهم‌نامه‌هایی که روی کاغذ انجام شده و اجرایی نمی‌شوند تاثیری ندارند، تاکید کرد: همکاری، گفت‌وگو و برگزاری نشست‌های مشترک برای تعامل بهتر در اشتراک امکانات و ظرفیت‌ها در این مسیر تاثیرگذار خواهد بود.

انتهای پیام/