صفحه اصلی » استان اصفهان » 10 هزار تن کالای اساسی سهمیه هیات ها و موکب ها در استان اصفهان

10 هزار تن کالای اساسی سهمیه هیات ها و موکب ها در استان اصفهان

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: امسال برای ایام محرم و هیئت ها و موکب ها نزدیک به ۱۰ هزار تن کالاهای اساسی شامل برنج، شکر، گوشت قرمز و گوشت مرغ برای استان اصفهان، از تهران سهمیه گرفتیم.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۷ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۱

امید شریفی در گفت وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: امسال برای ایام محرم و هیئت ها و موکب ها نزدیک به ۱۰ هزار تن کالاهای اساسی شامل برنج، شکر، گوشت قرمز و گوشت مرغ برای استان اصفهان، از تهران سهمیه گرفتیم.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: مکانیزم توزیع این کالا ها با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی تعریف شد و در اختیار این سازمان قرار گرفت و از این طریق در بین هئیت ها و موکب ها در مرکز استان و شهرستان ها توزیع شد.

وی با بیان اینکه توزیع این اقلام از 10 روز قبل از محرم آغاز شده است،  افزود: با توجه به فعالیت هیئت ها و همچنین تعداد قابل توجه آن ها در استان اصفهان از توزیع این اقلام استقبال خوبی شد.

شریفی عنوان کرد: همچنین برای هیات ها سهمیه ویژه و فوق العاده نان پیش بینی شده است که از طریق کار گروه های آرد و نان استانی، فرمانداران نانوایی های شاخص خود را معرفی کرده و آرد به آن ها تخصیص داده می شود تا در ایام محرم در اختیار موکب ها و هیئت ها قرار گیرد.

وی گفت: با پیگیری های انجام شده سهمیه مضاعفی را در اقلام پرمصرف مانند برنج گرفتیم و در اختیار هیات ها قرار گرفت و همچنین تلاش می کنیم سهمیه های جدیدی را نیز بگیریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × سه =