صفحه اصلی » استان اصفهان » برگزیدگان چهل و پنجمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در کاشان معرفی شد

برگزیدگان چهل و پنجمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در کاشان معرفی شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان اسامی برگزیدگان چهل و پنجمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در این منطقه را اعلام کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۵ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مسلم محمود زاده با اشاره به برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در کاشان اظهار داشت: این مسابقات که به صورت سراسری توسط سازمان اوقاف و امور خیریه منطقه بندی شده در شمال استان اصفهان ویژه شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، نطنز و بادرود در روزهای چهارشنبه ۶مرداد تا جمعه ۸ مرداد ماه برگزارشد.

وی افزود: در این مسابقات حدود ۳۵۰ نفر از جامعه قرآنی شهرهای کاشان، آران و بیدگل، نطنز و بادرود ثبت نام کردند که در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه خواهران و روز جمعه نیز آقایان به رقایت پرداختند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان با بیان اینکه میزبانی این مسابقات با شهرستان کاشان بود که در آستان مقدس امامزاده سلطان میراحمد علیه السلام واقع در خیابان علوی برگزارشد، تصریح کرد: داوری این دوره از مسابقات برای هر گروه خواهران و برادران توسط پنج نفر از داوران دارای مدرک تخصصی داوری که در دوره های ارتقاء و ساماندهی داوران سازمان اوقاف شرکت کرده بودند انجام شد.

وی با بیان اینکه نفرات برتر در هر رشته از بین چهار شهرستان که حدنصاب امتیاز را برابر دستورالعمل های سازمان اوقاف داشتند به مرحله استانی راه یافتند، گفت: همچنین در حاشیه برگزاری این مسابقات کارگاه آموزشی فنون تلاوت با حضور استاد لطفی نیا برگزار شد که در این کارگاه اساتید و جامعه قرآنی از بیانات و مطالب ارزنده این داور و قاری بین المللی و استاد قرآن بهره مند شدند.

محمودزاده اسامی راه یافتگان چهل و پنجمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در کاشان به مرحله استانی را به شرح زیر اعلام کرد:

راه یافتگان به مرحله استانی خواهران
رشته حفظ کل:
نفر اول: خانم زینب تونئی(کاشان)
نفر دوم: خانم الهه صاف اللهی(آران وبیدگل)
نفرسوم: خانم حمیده کوزه گر(آران وبیدگل)
رشته حفظ ۲۰ جزء:
نفر اول: خانم زینب امیری پور(کاشان)
نفردوم: خانم رقیه مومنی(کاشان)
نفر سوم: خانم زهرا واحدی(کاشان)
رشته حفظ ۱۰ جزء:
نفر اول: خانم فاطمه صادق مفرد(کاشان)
نفر دوم: خانم زهرا اکبرزاده(کاشان)
نفر سوم: خانم حمیده فتاح(کاشان)
رشته حفظ ۵ جزء:
نفر اول: خانم سمیه ستاره(کاشان)
نفر دوم: خانم فرزانه معظمی(آران وبیدگل)
رشته قرائت تحقیق:

نفر اول: خانم لیلا الهی فرد(کاشان)
نفر دوم: خانم زهرا دشتی(آران وبیدگل)
راه یافتگان به مرحله استانی برادران
رشته حفظ کل:
نفر اول: آقای سعید کریمی آرانی (آران وبیدگل)
نفردوم: آقای حسین حمدیان (کاشان)
رشته حفظ ۲۰ جزء:
نفر اول: آقای سیدمهدی بنی هاشمی (کاشان)
نفر دوم: آقای حسین چاقمی ابیازنی (نطنز)
رشته حفظ ۱۰ جزء:
نفر اول: آقای مسعود غفاری فینی (کاشان)
نفردوم: آقای عباس فردی آرانی (آران وبیدگل)
رشته حفظ ۵ جزء:
نفراول: آقای علی حاجی حسینی (آران وبیدگل)
نفردوم: آقای محمدمهدی موری (آران وبیدگل)
رشته قرائت تحقیق:
نفر اول: آقای احسان ابراهیمی (آران وبیدگل)
نفردوم: محمد پهلوانی (آران وبیدگل)
نفر سوم: آقای صادق رجائی (آران وبیدگل)
رشته قرائت ترتیل
نفر اول: آقای مهدی رایگان (کاشان)
نفر دوم: محمدمهدی آقایی زاده ( آران وبیدگل)
نفر سوم: آقای مهدی گیاهدوست (آران وبیدگل)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 5 =