صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » پیرغلام حسینی: از حضور جوانان و نوجوانان در فعالیت‌های محرم الحرام خرسند می‌شویم

پیرغلام حسینی: از حضور جوانان و نوجوانان در فعالیت‌های محرم الحرام خرسند می‌شویم

پیرغلام هیأت محبین حضرت فاطمه«س» شهرستان لنجان گفت: اینکه در شرایط فعلی، با وجود آسیب‌هایی که در فضای مجازی وجود دارد، می بینیم که جوانان و نوجوانان اینگونه پای کار اباعبدالله الحسین«ع» هستند بسیار خرسند می شویم که این راه هزار و چهارصد ساله همچنان زنده نگه داشته می شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۴ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۳

شیرمحمد کاظمی خادم هیأت محبین حضرت فاطمه «س» شهرستان لنجان در خصوص حال و هوای این شهرستان در ایام محرم الحرام امسال به خبرنگار صاحب نیوز؛ گفت: حال و هوای این روزها را به شدت دوست دارم زیرا من هم با این حال و هوا و عشق به «امام حسین(ع)» رشد کرده‌ام. در شهرستان لنجان هم تمامی هیأت‌های مذهبی همانند سابق پای کار آمده‌اند تا شور و شعور حسینی را رواج دهند.

وی همچنین در خصوص حضور نوجوانان و جوانان در این عرصه اظهار کرد: اینکه در شرایط فعلی، با وجود آسیب‌هایی که در فضای مجازی وجود دارد، می بینیم که جوانان و نوجوانان اینگونه پای کار اباعبدالله الحسین«ع» هستند بسیار خرسند می شویم که این راه هزار و چهارصد ساله همچنان زنده نگه داشته می شود.

پیرغلام اباعبدالله الحسین «ع» در رابطه با اقدامات هیأت محبین فاطمه «س» گفت: ما پس از دوری دو ساله از مکان اصلی این هیأت که با توجه به اپیدمی کرونا و فاصله گذاری‌ها در مکانی روباز و وسیع برگزار می‌شد، مجددا مراسم محرم امسال را از شب هشتم مصادف با شب تاسوعای حسینی در خیمه پایگاه بسیج حضرت سیدالشهدا «ع» به مدت ۱۰ شب برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پانزده + 1 =