صفحه اصلی » ورزشی » ساکت: تک تک بازیکنان با نظر مورایس جذب شده‌اند

ساکت: تک تک بازیکنان با نظر مورایس جذب شده‌اند

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: تک تک بازیکنان با نظر مورایس جذب شده‌اند، مورایس مربی بسیار دقیقی است و انتخاب‌هایش نیز بر اساس ارزیابی‌های فنی است، تیم بر اساس دیدگاه‌های فنی مورایس بسته شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲ - شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۵

به گزارش صاحب نیوز، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در حاشیه دیدار سپاهان و خوشه طلایی اظهار داشت: بعد از این‌که محرم نویدکیا امکان همکاری نداشت، ۱۲۳ مربی را بررسی کردیم و در نهایت باتوجه به کیفیت و عملکرد مورایس انتخاب شد.

وی ادامه داد: مورایس خواست از اصفهان و سپاهان محرمانه بازدید داشته باشد، ساماندهی و برنامه استراتژیک باشگاه مورد توجه مورایس قرار گرفت، فیلم بازی‌های سپاهان را دید و ارزیابی‌ها را انجام داد، بازیکنان پایه را نیز به تمرینات دعوت کرد و بعد از ارزیابی کامل پذیرفت که با سپاهان کار کند.

ساکت تصریح کرد: مورایس گفت جاه‌طلبی مثبت در سپاهان وجود دارد و زیرساخت‌ها نیز افق بلندی را نشان می‌دهد، تک تک بازیکنان با نظر مورایس جذب شده‌اند، فلسفه و دلیل انتخاب بازیکن را اعلام می‌کند و سپس باشگاه بازیکن را جذب می‌کند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: مورایس مربی بسیار دقیقی است و انتخاب‌هایش نیز بر اساس ارزیابی‌های فنی است، تیم بر اساس دیدگاه‌های فنی مورایس بسته شد، احتمالاً اقداماتی را داشته باشیم.

وی در پایان گفت: البته مورایس در هیأت مدیره باشگاه توضیحاتی داد، از اردوی ترکیه راضی بود، از تلاش بازیکنان و همبستگی تیمی رضایت داشت که بازیکنان فلسفه وی را دریافت و در زمین اجرا کنند و اعلام کرد که بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 3 =