صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » بعد مسافت عامل حضور کمرنگ هنرمندان شرق اصفهان در نمایشگاه دستاوردهای مددجویان کمیته امداد شد

بعد مسافت عامل حضور کمرنگ هنرمندان شرق اصفهان در نمایشگاه دستاوردهای مددجویان کمیته امداد شد

نمایشگاه دستاوردهای مددجویان کمیته امداد با نام دست خدا در سالن میرداماد نمایشگاه بین المللی اصفهان برپا شد و این در صورتی بود که از 75 طرح این نمایشگاه شرق اصفهان حداقل آثار را در نمایشگاه داشت.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۶ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۶

به گزارش صاحب نیوز به نقل پایگاه خبری تحلیلی شرق اصفهان” اصفهان شرق” با وجود فعالیت های کمیته امداد در شرق اصفهان و فعالیت و همت جوانان بخش های شش گانه ی این منطقه، بعد مسافت عاملی شد تا حضور هنرمندن شرق اصفهان در این نمایشگاه به حداقل برسد.

دیدن غرفه های خوانسار، شهرضا … ابهاماتی را در خصوص طرح بعد مسافت شرق اصفهان تا نمایشگاه ایجاد کرد و در این جهت گفتگویی با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی شهرستان اصفهان داشتیم.

جعفری با اشاره به ۲۰ طرح از ۷۵ طرح آورده شده به نمایشگاه از شهرستان اصفهان اظهار داشت: از کل استان ۷۵ طرح به صورت نمادین در نمایشگاه دست خدا موجود است که ۲۰ طرح از شهرستان اصفهان می باشد و با وجود طرح های خوب جوانان شرق اصفهان به دلیل بعد مسافت حداقل غرفه ای به نام شرق اصفهان موجود بود و این در خصوص دیگر شهرستانهای دور دست شهر اصفهان نیز صادق است.

وی در ادامه این گفتگو ایجاد باور توسط خانواده ی تحت پوشش کمیته مبنی بر اجرای طرح های اشتغال زایی را از اهداف اجرایی نمایشگاه خواند و افزود: در تمام غرفه های نمایشگاه از آثار مدد جویان و طرح های اشتغال زایی با دریافت وام های این کمیته استفاده شده است و با دعوت از خیرین، مسئولین استان و شهرستان و خانواده های تحت پوشش سعی بر این است که بتوان روحیه ی خود باوری و توانستن در راه اندازی طرح های اشتغال زایی را در بین خانواده های تحت پوشش ایجاد کنیم و خیرین از نزدیک با فعالیت های این ارگان آشنا شوند.

 

IMG_5570

موسی کاظمی رئیس کمیته امداد کوهپایه در این راستا به خبرنگار ما گفت: خوشبختانه جوانان تحت پوشش این ارگان در شرق اصفهان به جهت استعدادهای فراوان اثار دست بسیاری را در یک ساله اخیر داشته اند ولی به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان ماه مبارک رمضان برخی از این عزیزان موفق به حضور در این نمایشگاه نشدند و یک نفر از این عزیزان به نام قادری از روستای زفره با حرفه ی قلم زنی در این نمایشگاه غرفه ای را به خود اختصاص داد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد