صفحه اصلی » سیاسی » نایین میزبان سی و ششمین جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان

نایین میزبان سی و ششمین جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان

سی و ششمین جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در شهرستان نایین برگزار شد .

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ سید رضا مرتضوی در سی و ششمین جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان اظهار کرد: باتوجه به اینکه حدودا یک ماه گذشته در سفری به منظور بازدید از شهرستان نایین و پروژه های نیمه تمام به این شهرستان سفر کرده بودیم، مجددا مشکلات را از نزدیک مشاهده‌ و بررسی کردیم. دراین جلسه مصوبات جلسه قبلی بررسی و بر بعضی از آن ها تاکید شد و مواردی که مطرح نشده بود مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: مسئله اساسی شهرستان های نایین و خوروبیابانک بحث باز شدن پای سرمایه گزاری در این منطقه است.

مرتضوی ادامه داد: با فعالیت در دو محور اساسی معادن و صنایع معدنی و حوزه گردشگری کار ویژه ای می توان انجام داد و در کنار آن باید زیر ساخت هارا بهبود بخشید که اساس بهبود زیرساخت ها عملی شدن مصوبات سفر قبلی است.

به گفته وی اگر بخواهیم به پیشرفت و آبادانی این منطقه کمک کنیم باید روی معادن آن سرمایه گذاری جدی صورت گیرد چون دو شهرستان نایین و خوروبیابانک مانند جدول مندلیف دارای انواع و اقسام عناصر حتی عناصر نادر و نادر خاکی و واسطه و ترکیبات معدنی و بعضی از کانی ها است.

حجت الاسلام موسوی لارگانی رییس مجمع نمایندگان استان نیز خاطرنشان کرد: باتوجه به نظرات همکاران در مجمع نمایندگان استان اصفهان، مقرر شد در سال جاری جلسات این مجمع در مرکز شهرستان ها برگزار شود‌. باتوجه به این مورد سفر به نایین صورت گرفت که باتوجه به موارد مطرح شده در جلسه اگر ۳۶و۳۷ مصوبه سفر قبلی استاندار به اجرا برسد قطعا موجب آبادانی این شهرستان خواهد شد.

وی افزود: شهرستان نایین اولین شهرستان به منظور برگزاری جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان بود و شهرستان بعدی طبق قرعه کشی انجام شده شهرستان سمیرم است.

الهام آزاد، نماینده مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک ضمن تقدیر از حضور مجمع نمایندگان استان اصفهان و استاندار محترم اصفهان گفت: قطعا حضور مسئولین و از نزدیک شنیدن مشکلات موجود، نتایج بسیار خوبی برای این دو شهرستان خواهد داشت.

وی در پایان از تلاش فرماندار نایین و تمام همکاران ایشان در مجموعه فرمانداری شهرستان نایین به منطور برگزاری جلسه در این مکان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش صاحب نیوز، بهبود راه های شهرستان نایین و خور و بیابانک و مباحثی درخصوص نقاط حادثه خیز، کمبود برق در شهرک های صنعتی، تقویت ولثاژ برق، مکان های مسکونی، مسائل مربوط به بحث گردشگری و بازارچه صنایع دستی، رفع مشکلات آب و آبرسانی منطقه در دو سه سال آینده و شروع پروژه های این مورد در کمتر از یک ماه آینده، استفاده از ظرفیت معادن در راه ها و تقویت زیر ساخت ها، خط لوله گاز نایین به سمت خور و بیابانک، تخصیص اختیارات فرمانداران از موضوعات مطرح شده در این جلسه بودکه مصوباتی نیز به همراه داشت.

در این جلسه شهرداران نایین و بافران و فرمانداران شهرستان های نایین و خوروبیابانک و هریک از نمایندگان، مشکلات حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

11 − 6 =