صفحه اصلی » اجتماعی » محکومیت بیش از دو میلیاردی قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی در اصفهان

محکومیت بیش از دو میلیاردی قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی در اصفهان

 مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از محکومیت بیش از دو میلیاردی بابت قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی در اصفهان خبرداد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ علی اکبر مختاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مامورین اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان اصفهان به موجب حکم قضایی در بازرسی از انبارهای سطح شهر اصفهان از یک انبار ، مقداری لوازم آرایشی بهداشتی به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال را کشف و به ظن قاچاق توقیف می کنند و  پس از گذراندن تشریفات قانونی پرونده تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان ارسال می شود .

 مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان افزود: پس تعیین شعبه ششم به عنوان شعبه رسیدگی کننده پرونده ، شعبه مذکور ضمن اخذ دفاعیات متهم پرونده و همچنین استعلام  از مراجع ذی ربط در خصوص قابلیت مصرف انسانی کالاهای توقیفی اقدام و پس از وصول نتیجه که اعلام داشته کالاهای توقیفی قابلیت مصرف انسانی ندارد و  همچنین با توجه به اوارق پرونده، بزه قاچاق متهم پرونده محرز و شعبه بر این اساس اقدام به صدور رای می کند.

وی در ادامه افزود براساس رای صادره از سوی شعبه بدوی متهم پرونده به پرداخت جزای نقدی دو میلیارد و 123 میلیون و 796 هزار ریال در حق دولت محکوم شد.

مختاری در ادامه عنوان کرد: پس از قطعیت رای صادره، پرونده به واحد اجرای احکام ارسال و جریمه مقرر در رای پرونده وصول و به خزانه کشور واریز شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 + بیست =