صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » فرصت یک ماهه راهور برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی

فرصت یک ماهه راهور برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: از مالکان وسایل نقلیه توقیفی درخواست داریم ظرف مدت یک ماه آینده با مراجعه به پلیس+۱۰ یا اپلیکیشن پلیس من مراحل ترخیص وسیله نقلیه خود را انجام داده و یا نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام کنند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان اظهار داشت: طرح ویژه ترخیص خودروهای رسوبی در پارکینگ‌های طرف قرارداد استان تا یک ماه دیگر ادامه دارد و این زمان قابل تمدید نخواهد بود.

وی افزود: در صورت عدم مراجعه مالکان وسایل نقلیه در مدت زمان تعیین شده پلیس در قبال وسایل نقلیه توقیفی آنان پاسخگو نبوده و مسؤولیت عدم تحویل وسیله نقلیه به علل مختلف از جمله مزایده شدن به عهده مالک یا متصرف آن خواهد بود.

محمدی یادآور شد: از مالکان وسایل نقلیه توقیفی درخواست داریم ظرف مدت یک ماه آینده با مراجعه به پلیس+۱۰ یا اپلیکیشن پلیس من مراحل ترخیص وسیله نقلیه خود را انجام داده و یا نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام کنند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه حدود ۶۰ درصد خودروهای توقیف شده در پارکینگ‌های طرف قرار داد با فراجا به دلیل ارتکاب تخلفات راهنمایی و رانندگی توقیف شده‌اند که امکان ترخیص آن‌ها وجود دارد، خاطرنشان کرد: حدود ۴۰ درصد نیز مربوط به حوزه انتظامی و قضایی است که بنا بر دلیل داشتن دستور قضایی و انتظامی برای توقیف‌شان نیاز به دستور رفع توقیف از همان مرجع است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

6 + 7 =