صفحه اصلی » استان اصفهان » بسیج فعال در همه عرصه ها برای انقلاب/ «ب» بسیج به معنی بیداری است

بسیج فعال در همه عرصه ها برای انقلاب/ «ب» بسیج به معنی بیداری است

جانشین ناحیه مقاومت بسیج برخوار گفت: امروزه بسیج در همه عرصه ها فعال است و امیدواریم بتوانیم همیشه بسیجی و حافظ منافع انقلاب باشیم.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حسین معینی در آئین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید مطهری شهرستان برخوار گفت: واقعه عاشورا برای هر نسل ما، از کودکان گرفته تا جوان و نوجوان هایمان، پیامی دارد و در همایش «احلی من العسل» که در دهه اول محرم برگزار شد، شاهد نقش پر رنگ و حضور پرشور دانش آموزان بودیم.

وی افزود: «ب» بسیج به معنی بیداری این نسل است، انصافا نسل جوانان و نوجوان امروز ما، نسل بیداری هستند و این بیداری به ما کمک می کند بتوانیم حق و باطل را تشخیص دهیم.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج برخوار در ادامه با بیان اینکه «س» بسیج به معنای سازمانی بودن آن است، عنوان کرد: بسیج در همه اقشار و اصناف و سنین وجود دارد؛ در نهضت امام حسین (ع) هم یک سازمان بسیار عجیبی هست که حامل پیام های بسیاری است و این بیداری و سازماندهی محقق نخواهد شد مگر آنکه «ی» بسبج که یاری ولایت است محقق شود.

سرهنگ معینی ادامه داد: وقتی حضرت قاسم (ع) در محضر ولایت تربیت شدند، هنگامی که به میدان جنگ می روند می گویند «مرگ از عسل هم برای من شیرین تر است».

وی با اشاره به اهمیت ولایتمداری تاکید کرد: یاری ولایت آنقدر مهم است که در سنین مختلفی باید محقق شود و اگر حرف ولی خود را در زمان خودش گوش بدهیم، هیچگونه مشکلی در جماعت اسلام پیش نخواهد آمد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج برخوار در ادامه بیان کرد: «ج» بسیج جهاد بسیج است، جهادی که فدیم در منطقه نبرد شاهد آن بودیم و چقدر از این شهدایی که در گلستان شهدای اصفهان دفن هستند کم سن و سال و دانش آموز بوده اند.

سرهنگ معینی گفت: امروز جهاد ما در عرصه های مختلف با دشمن است و چه بسا دانش آموزان ما می توانند در این جهاد نقش آفرینی موثری داشته باشند.

وی در پایان تصریح کرد: امروزه بسیج در همه عرصه ها فعال است و امیدواریم بتوانیم همیشه بسیجی و حافظ منافع انقلاب باشیم که اگر ما دیر دست به کار شویم، دشمن سریع تر از ما دست به کار می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک + سه =