صفحه اصلی » اجتماعی » تصویب طرح جاده جلوان در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان خبر داد؛

تصویب طرح جاده جلوان در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان

معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان اصفهان که به ریاست استاندار برگزار شد، طرح جاده جلوان به تصویب این شورا رسید تا یکی دیگر از گره‌های کور اصفهان گشوده شود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ وحید مهدویان با اشاره به تصویب طرح جاده جلوان در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان، گفت: شرایط نامناسب دسترسی محله‌های حصه و جلوان، سبب ایجاد محیطی ناایمن برای ساکنان این دو محله شده است.

معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان ادامه داد: بر همین اساس در نخستین روزهای کاری و قبل از اینکه درخواستی از سوی شهروندان ارائه شود، رسیدگی به وضعیت جاده جلوان در دستور کار معاونت شهرسازی و معماری قرار گرفت.

مهدویان افزود: در مهرماه سال گذشته موضوع درخواست رسیدگی به وضعیت جاده جلوان به انضمام توجیهات فنی برای اداره کل راه و شهرسازی استان ارسال و پس از چندین جلسه کارشناسی، در اسفندماه سال گذشته این درخواست ازسوی کارگروه امور زیربنایی استان به ریاست استاندار تصویب شد.

معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان تصریح کرد: بر اساس مصوبه کارگروه امور زیربنایی استان، جاده شمالی جنوبی موسوم به جاده مرگ، با عرض ۲۴ متر و جاده شرقی غربی با عرض ۳۶ متر تعیین شد.

او اضافه کرد: به دلیل اینکه این جاده خارج از محدوده شهر قرار گرفته است، مقرر شد پس از تأیید جهاد کشاورزی، مراتب در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان مطرح و پس از تصویب در این شورا به عنوان عالی‌ترین مرجع قانونی استان و ابلاغ به شهرداری، اجرایی شود.

مهدویان خبر داد: با انجام پیگیری‌های لازم در نهایت در اردیبهشت ماه سال جاری، استعلام اداره کل جهاد کشاورزی توسط اداره کل راه و شهرسازی انجام و در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان اصفهان که به ریاست استاندار برگزار شد، طرح جاده جلوان به تصویب رسید تا یکی دیگر از گره‌های کور اصفهان گشوده شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 + 7 =