صفحه اصلی » اقتصادی » اعطای بسته حمایتی و تسهیل شرایط مجوز سرویس مدارس

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری اصفهان خبر داد؛

اعطای بسته حمایتی و تسهیل شرایط مجوز سرویس مدارس

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری اصفهان اعلام کرد: بسته‌های حمایتی برای رانندگان سرویس مدارس در نظر گرفته شده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۷ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛  محمد پرورش با اعلام این خبر گفت: در سال جاری باتوجه به اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر بازگشایی مدارس و برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری، سازمان تاکسیرانی شرایط مطلوبی را برای رانندگان سرویس مدارس ایجاد کرده است تا افراد مختلف با شرایط متفاوت امکان دریافت مجوز سرویس مدارس داشته باشند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری اصفهان از تلاش برای تسهیل و تسریع روند اخذ و تمدید مجوز سرویس‌‌های مدارس خبر داد و افزود: ثبت نام خودروهای شخصی برای دوگانه سوز کردن، اعطای وام تعویض مخازن سی ان جی، بخشودگی جرائم سنوات گذشته رانندگان، بخشودگی جرائم پروانه شرکت‌های سرویس دانش آموزی، تمدید استعلام‌های مورد نیاز برای افرادی که قبلاً مجوز داشته‌اند، کاهش استعلام‌ها برای افراد جدیدالورود و امکان استفاده از خدمات بیش از 60 مرکز رفاهی و تفریحی، قسمتی از بسته حمایتی این سازمان برای رانندگان سرویس مدارس است.

پرورش افزود: برای معاینه فنی خودروهای سرویس مدارس در سال‌های گذشته مانند خودروهای عمومی سختگیری می‌شد که در راستای حمایت از رانندگان سرویس مدارس این شرایط تعدیل شده و معاینه فنی این خودروها مانند خودروهای شخصی اعمال می‌شود.

وی از دیگر محاسن این طرح را صدور مجوز تردد در محدوده زوج و فرد شهر برای رانندگان سرویس دانست و خبر داد: رانندگان پس اخذ مجوز سرویس مدارس می‌توانند از این شرایط بهره مند شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری اصفهان به ارائه توضیحاتی درباره اهمیت سرویس مدارس در حمل و نقل درون شهری پرداخت و تأکید کرد: سرویس مدارس در 9 ماهه سال تحصیلی می‌توانند از ترددهای اضافی جلوگیری کرده و باعث کاهش ترافیک، کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا شوند.

پرورش افزود: از سوی دیگر سرویس مدارس نقش مهمی در اقتصاد خانواده و کسب درآمد بیشتر ایفا می‌کنند، چراکه رانندگان سرویس می‌توانند با کمترین زمان در آمد قابل توجهی را کسب کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده − دوازده =