صفحه اصلی » اجتماعی » حربه جدید سارقان در اصفهان/فروش خودروی سرقتی با نازل‌ترین قیمت

حربه جدید سارقان در اصفهان/فروش خودروی سرقتی با نازل‌ترین قیمت

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۳ باند سارقان جیب‌بر و کیف‌زن و سارقان خودرو خبر داد و گفت: در این عملیات بیش از ۳۰۰ دستگاه تلفن همراه و ۷ دستگاه خودرو با ارزش ریالی ۱۵ میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۷ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار  محمدرضا هاشمی‌فر در جمع اصحاب رسانه، با اشاره به دستگیری سارقان، اظهار داشت: در سه عملیات جداگانه و غافلگیر کننده تعداد 3 باند سارقان جیب‌بر و کیف‌زن و سارقان خودرو دستگیر شدند، در این عملیات بیش از 300 دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف و ضبط شد و 12 نفر سارق و مال‌خر شناسایی و 11 نفر مرد و 3 نفر زن دستگیر شدند.

وی در مورد شگرد سارقان خودرو افزود: فروش خودروی سرقتی با نازل‌ترین قیمت یکی از این شگردها بود که البته هم سارقان و هم مال‌خرها دستگیر شدند.

 جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه ایجاد تصادف ساختگی نیز یکی دیگر از شگردهای سرقت خودرو بود، گفت: در این حالت سارقان به صورت عمد اقدام به تصادف ساختگی می‌کردند و به محض اینکه رانندگان خودرو برای رویت خسارت به خودرو پیاده می‌شدند، خودرو توسط افراد دیگر به سرقت برده می‌شد.

وی ادامه داد: از باند سارقان خودرو تعداد 7 دستگاه خودرو با ارزش ریالی 15 میلیارد ریال کشف و ضبط شد، هر چند رعایت نکات ایمنی از بروز چنین سرقت‌هایی پیشگیری می‌کند می‌بایست راننندگان به این مسائل توجه داشته باشند.

سردار هاشمی‌فر تصریح کرد: پرونده متهمان این سرقت‌ها در حال تکمیل شدن است تا مسیر قضایی خود را طی کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 + 11 =