صفحه اصلی » ورزشی » سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان: شور و نشاط مضاعف در فضای روستاها محصول جام پرچم است

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان: شور و نشاط مضاعف در فضای روستاها محصول جام پرچم است

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم شور، هیجان و نشاط خاصی را در بین روستائیان به جریان انداخته است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۵ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛  جواد محمدی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات مینی‌فوتبال روستائیان با عنوان جام پرچم با بیان این مطلب اظهار کرد: مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم می‌تواند ظرفیت عظیم موجود در روستاها را در بخش ورزشی به حرکت درآورد.

وی با بیان اینکه شور و نشاط مضاعف در فضای روستاها محصول جام پرچم است، ادامه داد: این رقابت‌ها که از سطح روستاها تا سطح ملی در یک پروسه زمانی مشخص و مطلوب ادامه خواهد داشت می‌تواند اثرات و فواید مختلفی از بعد فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و … داشته باشد.

محمدی از جام پرچم به عنوان پتانسیل در کشف استعداد یاد کرد و گفت: شاید خیلی از نوجوانان و جوانان روستایی در بحث فوتبال استعداد داشته باشند ولی موفق نشدند مسیر خود را انتخاب کنند، می‌توان در این مسابقات با شناسایی استعدادها و معرفی آنها به تیم های ملی مسیر پیشرفت علاقمندان به ورزش را کوتاه کنیم .

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان افزود: در پروژه جام پرچم مشارکت مردم و گسترش نشاط اجتماعی، شور ، نشاط و پویایی در بین مردم جامعه الخصوص روستایی دیده می‌شود.

وی با تشکر از همه مسئولین برگزاری جام پرچم در سطح کشور گفت: مسابقات مینی‌فوتبال روستائیان استان اصفهان در بخش‌ها و شهرستان‌ها با محوریت اداره کل ورزش و جوانان استان و همکاری هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان، ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها، فرمانداری ها، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و… با نظم خاصی آغاز شده و در سطوح مختلف بیاری خدای متعال به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

17 − ده =