صفحه اصلی » اجتماعی » اختصاص حدود ۴۸ میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های محله‌محور محمودآباد

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان خبر داد؛

اختصاص حدود ۴۸ میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های محله‌محور محمودآباد

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان از اختصاص حدود ۴۸ میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های محله‌محور محمودآباد خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۹ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ علی‌اکبر رسالت با اشاره به اختصاص حدود ۴۸ میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های محله‌محور محمودآباد، گفت: محله محمودآباد با مساحتی حدود ۸۱ هکتار، جمعیتی حدود ۵۵۰۰ نفر دارد و تراکم جمعیتی آن ۶۹ نفر در هکتار است.

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان با بیان اینکه مسیر دسترسی محله محمودآباد به مرکز شهر اصفهان طولانی است، ادامه داد: مجاورت این محله با کارخانه‌های سنگ‌بری و تبعات زیست‌محیطی و آلایندگی این کارخانه‌ها، مشکلاتی را برای ساکنان محله ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه سرانه فضای سبز محله محمودآباد مناسب است، خاطرنشان کرد: این محله به لحاظ برخورداری از مراکز ورزشی نیز وضعیت مناسبی دارد اما به دلیل اینکه اکثر بافت محله محمودآباد روستایی است، معابر آن نیازمند روکش آسفالت و پیاده‌روسازی است.

رسالت عدم برخورداری این محله از انشعاب گاز را از مشکلات آن دانست و افزود: برای پروژه‌های محله‌محور این محله، حدود ۴۸ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که برخی از آنها شامل نوسازی و بازسازی جداول و پیاده‌روهای با هزینه ۸.۵ میلیارد ریال، احداث شبکه دفع آب‌های سطحی معابر با هزینه 5 میلیارد ریال، مساعدت در تکمیل ذکرخانه با اعتبار 3 میلیارد ریال و ترمیم و روکش آسفالت معابر با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال است.

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: پروژه بهسازی محدوده و اصلاح پارک محمودآباد هم با اعتبار ۱۲ میلیارد ریالی شهرداری این منطقه توسط سازمان پارک‌ها و فضای سبز در حال بررسی است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه + دوازده =