صفحه اصلی » اقتصادی » آخرین وضعیت وام 200 میلیون تومانی وام مسکن روستایی/ بنیاد مسکن در انتظار تضمین نامه سازمان برنامه و بودجه!

آخرین وضعیت وام 200 میلیون تومانی وام مسکن روستایی/ بنیاد مسکن در انتظار تضمین نامه سازمان برنامه و بودجه!

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: سازمان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تشکیل پرونده‌ برای وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی را انجام داده است و منتظر تضمین‌نامه سازمان برنامه و بودجه است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۵

مهدی صدر، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در گفت و گو با صاحب نیوز در خصوص آخرین وضعیت وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی گفت: هنوز چیزی به دست ما نرسیده است و به عبارتی تضمین‌نامه‌ای که سازمان برنامه و بودجه باید برای بانک مرکزی ارائه دهد، اتفاق نیوفتاده اما سازمان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تمامی کارها و تشکیل پرونده‌ها را انجام داده و به محض اینکه تضمین‌نامه برای بانک مرکزی ارسال و به بانک‌های عامل ابلاغ شود، ما منتظر مابقی کارها نمی‌شویم و سریعا پرونده‌ها را به آن ها تحویل خواهیم داد.

باتوجه تضمین‌نامه و گذشت مدت زیادی از روند به جریان نیوفتادن این موضوع نیاز هست که هرچه سریعتر اجرایی شدن این مهم در دست اقدام قرار گیرد تا شاهد رونق مسکن روستایی در کنار مسکن شهری باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 + چهارده =